Szörnyek keringője

Monster's Ball

2018.09.02 fercsipeter

Egy elég komoly téma, de abszolút jó forgatókönyv, és színészi alakítások!

2016.12.09 Berto49

Ezt a választást nem bántam meg, szinte elrepült a majd’ 120 perces játékidő. Komor téma, még a néző fantáziájára bízott, de erősen happy endet szugeráló befejező képsor sem zavart. Sonny alakítóját, Heath Ledger-t nagyon sajnáltam, szinte az életbe... Több

2015.09.01 Barthy

Fantasztikus volt. Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

2016.04.13 Panda

Kemény és érzelmileg megfogó dráma, ami reális problémákra keresi a megoldást. Van benne feszültség, izgalom, szomorúság és mély érzések. Megfogó és megható is.

2015.08.07 byvike70

Engem nagyon megrázott a film. Megérdemelten lett Oscar-díjas!

2015.05.05 goldfisy

A filmben több váratlan tragédia is történik, és ez a stabilan fenntartott drámai hangulat a film legfőbb erénye. A film rendezője hangulatteremtésben mindig is ott állt a topon. A karaktereket viszont nem éreztem elég hitelesnek.

2015.04.29 Sniper

Nem rossz film, de szerintem nem volt annyira erőteljes, mint ahogy a legtöbben gondolják. Igaz, volt benne egy-két nagyon jó jelenet, de mindent összevéve nálam nincs benne a top 10 listában, még akkor sem, ha a színészi alakítások tényleg jók voltak.

2015.11.02 Toldi

Bírom ezt a filmet, súlyos és mély témákat dolgoz fel, nagyon sok tartalom van benne. Szerintem Halle Berry egy egész jó színész, még akkor is, ha az emberek többsége nem szereti őt. De ezért szerintem jogosan kapta meg a Oscart ezért a szerepért.