N/A

Képek
Videók

2024.05.03 Yosihiro

Az idő drága mindenkinek

Zseniális részt kapunk, ahol picit visszanézünk a múltba is, és igazából ennek a résznek a lényege az emberi élet, aminek csodálatos minden pillanata, és a halál a velejárója, amit nem kerülhetünk el. Talán jól érzékeltetik, hogy az örök élet sem kiváltság, hiszen a szerelem így egy irányba fordul, és sebeket ejt. A történet ott folytatódik, hogy Caludia bronzban van, és Artie és Steve próbálja megmenteni, lelassítani az elproladását. Paracelsus hagyott egy üzenetet, ami kapcsán Charlotte, Myka és Pete Marcus nyomába ered, és meg is találják őt. Végül Paracelsushoz kerül ismét a Bölcsek köve, és megadja azt, amit testvére és családja kért, az igazi halandó életet. Ez viszont tragédiába fullad, mikor Charlotte próbál menekülni és menteni a családját, Paracelsus lelövi őt, és a hely megremeg és összeomlik maga alá temetve Charlotte-ot. Kiderül az is, hogy Paracelsus az akkori raktár őrzője, és így energiát von el Frederick-től, aki egyre rosszabbul van emiatt. Szóval nagyon izgalams részt kapunk, ahol még Myka szívszorító fájdalma is előtérbe kerül, és elmondja Pete-nek, ami nagy bizalomra vall, hiszen szereti őt. Nekem így volt kerek ez a rész, ezért megérdemli az öt csillagot, és várom az évadzáró részt is. Csak ajánlani tudom, remek kikapcsolódás. Üdv: Yosi