Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Szulejmán (2011)

Muhtesem Yüzyil

gyulalala16   2018. 09. 23.

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZ:::Igen láttam, szegény Hūrem meghalt, két testvér akkor is háboruskodnak sajnos.

MP170506   2016. 06. 01.

Imádom ezt a sorozatot! Fordulatos, izgalmas, szövevényes. A színészek is nagyszerűek!

Edii   2015. 09. 17.

Alig győzőm kivárni hétről-hétre a következő részt. Szeretem a török sorozatokat, ez lett közülük a kedvencem, fordulatos, izgalmas és kiváló színészek játszanak benne.

Dodi   2015. 06. 22.

Imádom ezt a sorozatot! Nagyon fordulatos, izgalmas és olykor humoros! Sajnos hazánkban csak egy fél epizódot adnak le egyszerre, így ezért néha egy hazai részben semmi sem történik, de megéri megvárni a következő részt...

Gigi   2017. 01. 15.

Tudom, hogy ezzel a véleményemmel nem leszek népszerű, de az ez a sorozat, amivel engem ki lehet kergetni a világból. Pedig próbálkoztam, ha már ennyire népszerű, akkor látnom kell. De egyszerűen nem tudom megszeretni sem a történetet, sem a szereplőket.