Távkapcs

Click

2016.11.14 goat2000

Elgondolkodtató, ugyanakkor elképesztően jó vígjáték, aminek van mondanivalója is. Adam Sandler alakítása is nagyon jó benne és a hangulata is megragadja a nézőt.

2015.11.23 somi

Jó kis elegye a vígjátéknak és a drámának, néhol nagyon ütős, máskor kicsit gyengébb poénokkal. Láttam már rosszabbat is. Ahol kell, a drámát is megfelelően adagolja, szóval tragikomédiának tökéletes.

2022.03.10 Dinácska

Tagadhatatlan, hogy ez a film nem rossz, üzenete fontos, és nem egy jelenet igen eltalált. Végig ott van mondjuk az érzet, hogy ez csak egy laza komédia, túl nagy drámára nem is számítunk, de itt-ott tényleg erős a mozi. Még a poénok sem olyan nagyon alpáriak, Walken üt, mint mindig.

2016.07.24 Igob1

Az alapötlet tetszett, az nagyon jól ki van találva, de az a gond hogy kb semmi más újat nem is mutat a két óra alatt. A végén a csattanó miatt érdemes csak talán megnézni. Vígjáték létére nem igazán lehet sok poént észlelni benne...más gond nincs is vele.

2016.08.07 Kardos

Szörnyű egy hulladék film lett ez sajnos. Pedig az előzetese elhitette a leendő nézőkkel hogy kasszasiker lesz. Így kell ezt csinálni.. Adam Sandler nem is értem hogy hogyan vállalhat el ilyen semmilyen filmet. Még a színészeken is látszik, hogy nagyon nem érdekli őket a film története.

2015.11.24 S.Marika

Mire elkezdtem belelendülni a filmbe és elkezdtem érteni,hogy mi ez a sok gyors jelenet hogy mindent felpörgettek addigra kiderül,hogy csak álom. Persze remek vicces jelenetek születtek és a történet is kiváló,néha nekünk is jól jönne egy ilyen távka... Több

2015.11.23 Jozzsef

Adam egy újabb laza komédiája. Szeretem a filmjeit,ezt is jól megcsinálták. Voltak vicces részek,némi fordulat a cselekményben és aranyos házi kedvenc is ami mindig feldob egy egy filmet.

2018.01.04 Dius0520

Ez a film mindig elgondolkodtat, és a megnézése után szívem szerint az egész családomat összegyűjteném és mindenkit jól megszorongatnék:))) És amellett, hogy fontos üzenete van, annyira szórakoztató. Adam Sandler egyik legjobb filmje.:)

2016.02.25 Kicc

Vígjátékként értékelve közepes, ha viszont azt nézzük, mennyire fontos dolgokról szól, és hogy milyen tanulsága van, akkor már jóval erősebb film. És nagyon tetszik az alapötlet, tényleg elgondolkodik az ember, hogy elfogadna-e egy hasonló távkapcsot... Több

2016.01.28 viraggg

Huh. Hát ez egy nagyon jó film. Vicces, tényleg nagyon jó vígjáték, de a drámai vonalat is nagyon jól hozza, talán inkább drámaibb mint vígjáték. Tényleg elgondolkozik az ember közben vagy utána, hogy mennyi mindenről lemaradhat.

2015.08.29 avocados

Régen láttam és vegyes emlékeim vannak erről a filmről. A végéig komolyra van fordítva a sztori, aztán rádöbbentenek, hogy ez itt mégiscsak Adam Sandler, nem lehet drámai a befejezés. Ezzel komolytalanná válik.

2016.11.15 kucsera

Tanulságos kis történetbe ágyazott ,vicces jelenetekkel tűzdelt ,fantázia film.imádtam

2015.12.10 domi1229

Érdekes film, nagyon ötletes talán ez tetszik benne a legjobban vannak benne jó poénok de van olyan rész ami kicsit lightosabb. Korántsem ér fel egy igazi Adam Sandlar filmhez de attól még nagyon ütős. Volt amikor a vége fele már majdnem elsírtam magam.

2015.08.21 tomvétsz

A történet még talán érdekes is, de Adam Sandler egyáltalán nem jó ebben a szerepben, nem vicces, nem lehet komolyan venni a játékát, és mivel ő a főszereplő, a film jórészt rajta múlik, így el is bukik. Nekem nagy csalódás volt elejétől a végéig, kár érte.