Távkapcs

Click

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Jó film, pedig nem szoktam nagyon Sandler filmeket nézni, még mondanivalója is van, persze “amcsi köntösben”. Ez a távirányítós dolog nagyon bejött. 8/10

2018.03.19 hackerjulcsi

Nagyon érdekes elgondolás, remek kivitelezés, brilliáns színészi játék és még vicces is. Szerintem minden benne van, ami egy család egész estét szórakozását garantálni tudja.

2015.05.21 ANdraS

Egyik legjobb vígjáték amit valaha láttam. Persze Christophen Walkennek köszönhetően sok film jobb mint amilyenre sikerült, de ez a film nem az az eset. Nagyon jó ötleten alapul a sztory, Adam Sandler is nagyon jó benne, ja, és a David Hasselhoff is, persze! Elejétől végéig élvezni fogjátok.

2015.05.13 Syracuse

Jó kis elegye a vígjátéknak és a drámának, néhol nagyon ütős, máskor kicsit gyengébb poénokkal. Láttam már rosszabbat is. Ahol kell, a drámát is megfelelően adagolja, szóval tragikomédiának tökéletes.

2018.10.06 Csillagpor

Tipikus Adam Sandler vígjáték. Kevés embernek állt volna ennyire jól ez a karakter mint neki. Igazi kis popcorn film felhős hétvégékre. Jó az alapötlet nagyon, hogy akármikor beletekerhetnénk az életünkbe. Mondjuk én nem valószínű hogy megtenném. Kitudja milyen jó dolgokról maradna le ez által az ember tudtán kívül...

2019.01.07 szabomarc

Meglepett, hogy olykor ilyen komoly témát is elővesz magából Adam Sandler, tetszett a történet és a tanulsága is. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom, szerintem remek történet.

2016.10.23 vivikejencikelara

Vannak benne vicces részek mint például amikor Adam Sandler telefonál és meg zavarják a srácok. A vége meg szívszorító amikor az uttesten kifekszik ott végem van mindig elsírom magam. Érdemes mindenkinek megnézni mert elgondolkodtató.

2020.11.06 belavagyok

Sandlernek vannak nagyon mély és remek vígjátékai is. Szerintem ez az utóbbiba sorolható. A története tök humoros.

2017.06.01 jencike1985

Az eleje nagyon vicces de a második fele igazán szomorúvá és komollyá válik. Ez persze nem baj , hiszen az ember meg is hatódott rajta. Nagyon fontos mondanivalója van! A család legyen mindig az első!

2016.04.30 Leoni

Ha eltekintek az alap Adam Sandler poénoktól, amiken nevetni már nem tudok, akkor számomra ez egy drámai történet arról, hogy hogyan éljük az életünk és mire fontos időt szánni. Persze emellett néha nevettem is adott helyzeteken, egyik kedvenc filmem tőle.

2017.02.25 clay00

Na ez jól végig vezetett az érzelmi hullámokon. Azért persze alapvetően viccesre vették a dolgokat, de amikor meghal eltörött nálam is a mécses. Érdemes megnézni a filmet!

2017.10.19 a-arnold

Zseniális film, egy része nagyon vicces, és szórakoztató, egy másik része pedig nagyon drámai, komoly mondanivalója van a filmnek. A család mindig legyen az első!!! Aki nem látta még az mindenképpen nézze meg!

2015.06.09 Skarsh

A Távkapcs egy elég mélyenszántó film. A család minden tagjának remek szórakozást nyújthat a munkában megfáradt családapa története. Az ember rádöbben a film alatt, hogy tényleg mennyi mindenről lemaradhat, ha nem figyel oda eléggé. Sajnos inkább dráma, mint vígjáték, de ez egyáltalán nem von el az értékéből.

2017.01.23 valery

Nem vagyok igazán Adam Sandler rajongó, de a Távkapcs nagyon tetszett. Kilépett a sablonok világából és minden percével mosolyt csalt az arcomra. Felejthetetlen vígjáték ötletes csattanóval.