Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Ted Bundy

BloodyMary   2016. 10. 21.

Irritáló, buta, unalmas, nem autentikus. Totál leegyszerűsített nézőpont arra, hogy mi jár egy sorozatgyilkos elméjében.

Roman   2016. 08. 27.

Ha valakit érdekel a Ted Bundy-sztori, szerintem nem ez a legmegfelelőbb adaptáció, nem sikerült annyira jól, nem nyűgözött le. Infokat gyűjteni lehet máshogy is. Eddig csak egyetlen olyan sorozatgyilkosról szóló filmet láttam, amitől tényleg leesett az állam, a Henry: Portrait of a Serial Killert. Ez csak egy átlagos film volt, és ha a forgatókönyvírók fantáziáján múlt volna, és nem valós eseményeken alapul, akkor még unalmas is lett volna.

spikeZ   2015. 02. 16.

Ted Bundy a legperverzebb alakok egyike, nagyon izgalmas végignézni a történetét, vajon mi motivál egy ilyen kegyetlen sorozatgyilkost. Érdekes, hogy különlegesnek képzelte magát, és az elithez akart tartotni, de amikor még csak a középosztályt sem érte el, eluralkodott rajta a sötét oldala. Vlahogy mindig valamilyen kisebbségi érzésből fakad az ilyen erőszakos viselkedés. Trillernek és pszichológiai esettanulmánynak is érdekes volt.

A film összbevétele 6 073 dollár volt (imdb.com).

Az áldozatok nevei kitaláltak a filmben, nem egyeznek a valódi áldozatok neveivel.

A főcímben és a vége stáblista alatt látható fotókon a valódi látható.

Rob Lowenak, Peter Saarsgardnak és Kiefer Sutherlandnek is felajánlották szerepét, de mindannyian visszautasították a karakter természete miatt.