Ted Lasso

Ted Lasso

2024.03.14 Asztalosmester

Imádtam a Ted Lassót! A sorozat tele van humorral, optimizmussal és kedvességgel, ami manapság nagyon felüdítő. Ted Lasso karaktere egy igazi inspiráció, aki megtanít minket arra, hogy a kedvesség és a pozitivitás még a legnehezebb helyzetekben is gy... Több

2021.12.20 szoljhozzam

Nem is rémlett, hogy Jason Sudeikisen már 10 éve, a Hétmérföldes szerelemben is láttuk ezt az idétlen bajuszt. Nem itt lesznek a legizgalmasabb jelenetek és legnagyobb poénok. Ez egy lélekfeltöltő sorozat.

2021.01.27 Robinson76

Egy kedves, pozitív szemléletű bohóc

Kedvenc sportágam a futball, ez ültetett le a képernyő elé, és bár nem azt kaptam, mint amire számítottam, azért rendben van ez a sorozat, még így is. Adva van egy pozitív szemléletű, az életnek rendre a napos oldalát néző, a tengerentúlon sikeres amerikai fociedző, akit egy nem túl sikeres brit fociklub újdonsült tulajdonosa szerződtet le, nem minden hátsó szándék nélkül...Aztán ahogy az lenni szokott, főhősünk a pályán kívül és azon belül is mindenkire hatást gyakorol, és még a két ország kulturális különbségeivel valamint a foci szabályaival is meg kell birkóznia. Ez a széria egy jólesően pozitív szemléletet hordoz magában, ami a mai embert próbáló világunkban kötelező orvosság lehet a mindennapjainkban. A későbbiekben folytatva a sorozatot aztán még jobb benyomást és nagyobb hatást gyakorolt rám, mint azt korábban gondoltam volna!

2021.10.17 Timike

Nem igazán vagyok oda a sportról szóló filmekért, sorozatokért, de a Ted Lasso kivétel. Nagyon érzelmes sorozat, imádom.

2021.10.31 H.a.n.n.a

Furcsa, hogy nincs egy nagyívű története a filmnek, nagy egymásra találások, vagy hatalmas világmegváltó jelenetek, de mégis a képernyőhöz szegezi az embert.

2021.10.02 Candy

Zseniális

Vígjátékba burkolt élettragédiák. Mély, sokatmondó, és rendkívül pozitív sugallata van. Ted Lasso személyisége csodákat művel a filmben.

2024.03.12 dandelion1983

Sokáig halogattam ezt a sorozatot, mert féltem, hogy nagyon a sport köré fog felépülni az egész történet, ami nem az én világom. De kellemesen csalódtam. A Ted Lasso olyan egyedi, különleges hangulatú, varázslatos sorozat, ami minden szívvel élő embe... Több

2021.10.11 indingo

Nem rágod le a körmöd az izgalmaktól, de mégis egy nagyon szerethető alkotás. Jason Sudeikis imádnivaló a főszerepben, csak az bajusz... :)

2020.12.08 Oliver

Hihetetlen, minden dolog, amit a filmben prezentálnak, összeraktak, nem kellene, hogy működjön így együtt, mégis működik és magával ragadó. Ilyen filmekből kellene több.

2023.04.30 Attila Herke

Tényleg nagyon jó. Remek helyzetkomikum és jó humorérzék jellemzi. Örök optimista főszereplő.

2023.05.18 Hazai

Ted-d be nyugodtan

Ez a sorozat valami elképesztő. Soha egyetlen film se tudta kiváltani belőlem azt, hogy hozzászólást írjak, de most az volt az érzésem, hogy meg kell osszam az emberekkel, hogy ez egy nagy betűs sorozat, ami beszippant és nem tudod abbahagyni, és annyira különleges hangulata van, hogy már az első nap után egy melengető, nosztalgikus érzést keltett bennem a gondolata.

2024.02.14 halottnemet

Az 1. évad

Ezzel a sorozattal az a baj, hogy az 1. évad iszonyatosan vicces lett, de aztán kezdtek kifogynia poénokból, és ezért a 2. és a 3. évadban csak a sz@r trágár humor maradt. Én csak az 1. évad miatt adom meg ezt a 4 csillagot, mert az nagyon tetszett. A többit nem érdemes megnézni. Csak az első évadot nézzétek meg!

2021.01.25 Chatman

Sokkal ötletesebb és mélyebb mondanivalóval rendelkező film, mint amire egy modern vígjátéktól számíthattam. Csak ajánlani tudom.