A könyvelő

The Accountant

2018.04.04 csokee38

Szerintem ez Affleck egyik legjobb filmje.Zseniálisan alakítja a szerepét, az autista "előzménnyel " együtt valami hihetetlen jól adja a karaktert. Elég mozgalmas a film, némi humor is van benne, és megmondom őszintén, a végén úgy meglepődtem, mint m... Több

2016.10.29 hedva

Szerintem ez volt az idei év eddigi legjbb filmje. A frgatókönyv annyira okosan van megszerkesztve, hogy a siker garantált, főleg ilyen jó színészekkel és ennyire profi stábbal. Ben Affleck, Anna Kendrick és J.K. Simmons mind hatalmas színészek, akik itt is hozzák a szokott formájukat.

2018.09.02 fercsipeter

Jó film, jó szereplők! Tetszett! Érdemes megnézni.

2016.10.30 sonolokojjo

Ez a film nem próbál meg felejthetetlen lenni, nem próbál meg fergetegesen látványos dolgot az arcunkba tolni Kapunk ellenben egy feszes történetet jól kidolgzott karakterekkel. Még ha a film néha nem is túl izgalmas, ettől még szerethető.

2020.04.18 Tamás Purczeld

Az igazi telitalálat

Erről a filmről nekem csak az jut eszembe, hogy Telitalálat. Irígylem aki még nem látta, hogfy egy jó moziélmény még előtte van! Ezt a filmet mindenkinek látni kell, mert remek.

2018.02.02 Norbi999

Egy eszméletlen jó film!! Mindenki aki egy jó filmet akar nézni az nézze meg! Rég láttam ilyen nagyszerű filmet.

2017.01.30 MEd

Hatalmas butaság,rossz szinte minden szempontból.A két jó dolog a filmben a Batman első kiadásos kikacsintás és Jon Bernthal. Amúgy meg egy értelmetlen katyvasz.

2016.11.07 Sissoh

Fantasztikus volt.. igencsak odaszögezett. Jó párost alakítottak..A tartalom is érdekes volt..és az akciójelenetek is..A végét sem csapták össze..Szeretem Gézuka filmjeit. /ha valaki nem Tudná: Benjamin Géza Affleck /

2016.11.13 soskamix

Megérte rá beülni a moziba egyértelműen! Amolyan egyszerű,hétköznapi,emberközeli hős film mint pl a Jack Reacher vagy a Védelmező