Bűvölet - Az örökség

Zoe Lister-Jones
Michelle Monaghan
David Duchovny
Cailee Spaeny

Huszonnégy évvel az 1996-os Bűbáj után az elmúlt évek legnagyobb horrorsikereit szállító Blumhouse égisze alatt végre a mozikba kerül a kultfilm folytatása.

Négy eklektikus tinédzser boszorkány új képességeik felfedezése után rádöbben, hogy nagyobb felelősség hárul a vállukra, mint amit valaha… Több

Forgatókönyvíró: Peter Filardi
Premier (HU): 2020.10.29. | Telekom TVGO (2021.02.26.) | HBO Max (2022.01.29.)
Forgalmazó: InterCom

Bűvölet  (1996)

2023.03.17 Török389133

Ez valami iszonyatosan gagyi volt.

2020.11.01 Annuska

Duchovny nem tudom, hogy nagy visszatérésnek szánta volna a filmet, de nem jött össze. A történet egyszerű, mint a faék, mégis számtalan megválaszolatlan kérdést hagyott maga után. Bár tudjuk, az igazság odaát van.

2020.11.03 belavagyok

Nagyon tinifilm lett sajnos. Kicsit lehetett volna sötétebb és misztikusabb. Olyan egyszerűen ment a bosziképességek megtanulása.

2020.11.05 Eniq

Szerintem jó film volt, igaz, nem olyan, mint amire az előzetesből számítottam. A film nagy része inkább szórakoztató volt számomra, szóval aki nem indul neki nagy elvárásokkal, annak bejöhet, de aki azt hiszi, ez valami hátborzongató horror lesz, annak csalódnia kell.

2021.05.12 User 0306

Az előzetesből többre számítottam. Nagy csalódás volt ez a film.

A film 11 949 311 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 11 927 891 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

2019. márciusában jelentették be hivatalosan, hogy Jason Blum produceri felügyelete mellett végre elkészül az 1996-os Bűbáj folytatása. Ekkor derült ki az is, hogy Zoe Lister-Jones rendezi és írja majd a filmet. Szerző: hp

Az 1996-os Bűbáj stábjából egyedül Andrew Fleming (a Bűbáj rendezője) vett részt a folytatás munkálataiban executive producerként. Szerző: hp

A film az Egyesült Államokban a VOD szolgáltatók kínálatában debütált október 28-án, de Észak-Amerikán kívül számos országban, így Magyarországon is mozis premiert kapott. Szerző: hp

Ez Zoe Lister-Jones második egészestés filmje. Lister-Jonest elsősorban színésznőként ismerheti a hazai közönség, olyan sikeres sorozatokban és hollywoodi filmekben szerepelt, mint a Férjem védelmében vagy a Salt ügynök.Szerző: hp

Értékelés: 4.5/10
(2020. 10. 30.)
Zavaros, fókusz nélküli, izgalommentes és fárasztó film a végeredmény, amiben még David Duchovny is tiszteletét teszi, hogy letegye az asztalra élete legpocsékabb alakításá Több