
Vélemények (22)
Nekem nagyon tetszett. Eltért a korábbitól, pont ez volt benne a jó. Más irányból közelítette meg a történteket. Kiváló színészek.
Nem méltó Brandon Lee nevéhez kötődő Holló ehhez a silány remake alkotáshoz. Az eleje zavaros, a közepe unalmas, a vége összecsapott. Messze elkerüli a kultuszfilmet. Nem éreztem az igazi fájdalmat benne. Sajnálom Billt, hogy ez a film egy negatívum lesz a repertoárjában.
Az eredeti sem volt akkora durranás (legalábbis nekem), még anno moziban láttam. Kb. ugyanazt a szintet hozza, bár ennek a sztorija teljesen más, aminek örülök is valahol, mert így egy új filmet láttam. Egyszer meg lehet nézni ezt is, azt is... :)
Még véletlenül sem lehet azzal vádolni, hogy jó film lett, és ennek semmi köze az eredetihez... Magában se állja meg a helyét. Bill Skarsgård jó színész, és nem is rajta múlt a film... A pocsék forgatókönyvön már sokkal inkább. Rég volt ilyen, hogy e... Több
Szerintem ez a film még mindig az, amire be lehet ülni. Egyszerű, pörgős és egy kicsit "trash" is a maga módján. Aki ezt a kombinációt szereti, nem lő mellé.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A börtönben voltak a fiatalok, megölik őket stimmel, mielőtt van egy suttogó főgonosz, de a többit nem nagyon néztem, annyi volt az utolsó húsz percben gyilkolás, majd ezzel megmentette a lányt, aki nem került a pokolba, a vőlegény már nem kelt fel,... Több
Hasonló filmek
Nem volt igazán jó film. Gyenge rendezés, kidolgozatlan történet. Bill és Twigs jók voltak, az intim jeleneteik szexik, de valahogy mégsem jött át a kettejük közt lévő "szerelem"... De akik szeretik Billt, ne hagyják ki! :)