42% 336 szavazat
Vélemények

A holló

The Crow

 Több
Filmadatlap
22
Vélemények (22)
33
Szereplők (33)
5
Képek (5)
3
Videók (3)
8
Érdekességek (8)
2
Díjak (2)
2
Filmkritika (2)
35
Cikkek (35)
Fórum

Vélemények (22)

Írj véleményt
 
2024.09.28 davey2098

Értékelés

Nekem nagyon tetszett. Eltért a korábbitól, pont ez volt benne a jó. Más irányból közelítette meg a történteket. Kiváló színészek.

1
 
2024.11.01 Strausz Odett

Összecsapott

Nem méltó Brandon Lee nevéhez kötődő Holló ehhez a silány remake alkotáshoz. Az eleje zavaros, a közepe unalmas, a vége összecsapott. Messze elkerüli a kultuszfilmet. Nem éreztem az igazi fájdalmat benne. Sajnálom Billt, hogy ez a film egy negatívum lesz a repertoárjában.

0
 
2024.09.27 Theeburn /

10/6

Az eredeti sem volt akkora durranás (legalábbis nekem), még anno moziban láttam. Kb. ugyanazt a szintet hozza, bár ennek a sztorija teljesen más, aminek örülök is valahol, mert így egy új filmet láttam. Egyszer meg lehet nézni ezt is, azt is... :)

1
 
2024.08.27 Slapsgiving

Még véletlenül sem lehet azzal vádolni, hogy jó film lett, és ennek semmi köze az eredetihez... Magában se állja meg a helyét. Bill Skarsgård jó színész, és nem is rajta múlt a film... A pocsék forgatókönyvön már sokkal inkább. Rég volt ilyen, hogy e... Több

0
 
2024.08.22 petyipetyi

Szerintem ez a film még mindig az, amire be lehet ülni. Egyszerű, pörgős és egy kicsit "trash" is a maga módján. Aki ezt a kombinációt szereti, nem lő mellé.

1
 
2024.10.14 Gyula Gábor Antal

Hamu

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A börtönben voltak a fiatalok, megölik őket stimmel, mielőtt van egy suttogó főgonosz, de a többit nem nagyon néztem, annyi volt az utolsó húsz percben gyilkolás, majd ezzel megmentette a lányt, aki nem került a pokolba, a vőlegény már nem kelt fel,... Több

0
 
2024.08.23 Gyula

Nem tudom, mennyire igazságos összehasonltani az eredetivel, de szerintem ez a film akkor sem volna kiemelkedőnek nevezhető, ha Proyas nem csinálta volna meg '94-ben. Enyhén szólva is hatásvadász a film, a karakterek pedig rettenetesen sablonosak, sz... Több

0
 
2026.01.03 Desdemona

Egyszer meg lehet nézni

Nem volt igazán jó film. Gyenge rendezés, kidolgozatlan történet. Bill és Twigs jók voltak, az intim jeleneteik szexik, de valahogy mégsem jött át a kettejük közt lévő "szerelem"... De akik szeretik Billt, ne hagyják ki! :)

0