A Bly-udvarház szelleme

The Haunting of Bly Manor

2021.03.18 Sajt

Egyszerűen imádtam, a sztori magával ragadó, érdekes. Ijesztőnek tűnik, de nem a horrora hajlik. Ez inkább egy misztikus thriller-dráma. Nekem nagyon tetszett. Az utolsó rész a legjobb.

2021.04.05 zoltanson

Misztikus, szentimentális, pici horrorral

Szerettük, de nem mint horror. Ahhoz ugyanis nincsen túl sok köze. Ha valaki szereti a nem pofátlanul szentimentális, misztikus, drámai témát, és nem ódzkodik a horrortól, az biztosan nem csalódik.

2020.10.12 Istvaan

Nagyon kíváncsi voltam, hogy a Hill-ház után mit hoznak össze az alkotók - és egy kicsit csalódott vagyok. AZ eleje rém unalmas, de jó, hogy végül nem adtam fel. Azért egy kis hiányérzetem maradt.

2020.10.10 petera050

Túl lassú, mintha csak a festéket néztem volna száradni a falon, és ettől nem igazán hozott lázba. Néhol borzongat egy kicsit, de a tempója miatt ez sokszor teljesen leül.

2020.10.11 LadyN

Ez nem igazán horrorfilm, inkább régivágású kísértethistória, ami azért borzongat rendesen. Ez a darab kifejezetten lassan építkezik, de okosan és nagyon izgalmas hangulatban teszi. Csak ajánlani tudom.

2022.07.04 Peti396071

A Hill-ház szelleme után szerintem ez egy nagyon gyenge sorozat. Egyáltalán nem tetszett! Vontatott, lassú, érthetetlen volt, kivéve néhány érdekes részt.