NA

The Kill Point

harnas1207   2018. 11. 30.

Talán az első minisorozat volt amit láttam. Tetszett, hogy a sorozat nem áll ki amellett, hogy ki is a jó és ki a rossz a két fél közül. Részenként ment az adok kapok, hol az egyik fél került előnybe, hol a másik. Lehetett izgulni, hogy vajon ki fog nyerni. Nekem a rendőr karaktere túl erőltetett volt. Nagyon maradandó és jellegzetes figurát akartak létrehozni.

Bár a film fogadtatása pozitív volt a nézők körében, a Spike TV mégis lemondott a folytatás ötletéről.

(harnas1207 )

Az utcai jelenetek túlnyomó részt egy helyszínen lettek felvéve, Pittsburgh belvárosában egy forgalmas piactéren. A sorozatbéli túszdráma is itt játszódik.

(harnas1207 )