Lánytesók

Sisters

2020.08.01 dailyfilmsan

Sokkal rosszabbra számítottam. Persze nem 100-as a film, és a karakterek is elég kezdetlegesek de annyi hülyeség van benne hogy jól el tudott szórakoztatni ennek ellenére. Van lánytesóm és mi is ég és föld vagyunk szóval teljesen magával tudott rántani a film.

2016.12.01 HercegPeter

Sok irritáló párbeszéd és erőltetett poén jellemzi a két főszereplőt. Néha borzasztó idegesítőek. Ezzel szemben a többi karakter (különösen a szülők) tetszett. Egy kicsit túl hosszúnak éreztem, volt néhány feleslegesen elnyújtott jelenet. Egyszer elmegy ha nincs más, de ennyi.

2016.05.30 alexxx

Baromi vicces vígjáték, nem is tudom, idén láttam-e már olyat, amin ennyit nevettem volna. Igen szórakoztató, bátran ajánlható.

2016.09.11 puffancshercegnő

nem volt olyan jó, mint amit Amy Poehlertől és Tina Feytől vártam volna, de még így is szórakoztató volt, egész jó viccekkel. Néha kicsit mintha kuszán jött volna a sztori vonala, deettől még élvezhető volt, egyszeri megnézésre pont jó volt.

2017.10.14 kevelin

Én azt hittem elsírom magam a végére annyira rossz volt. Többet vártam, poénokat, némi tartalmat. Ne nézzétek meg kritikán aluli

2016.07.31 cinderella

Helyenként elég gagyi volt, de egész jó poénok voltak benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, mert nagyon jót lehet rajta szórakozni. Tina Fey és Amy Poehler igazán jót alakítottak benne.

2016.05.05 ordas

Hát ez baromi jó volt. Tegnap este néztük meg párommal, és ennél szórakoztatóbb vígjátékot nem is választhattunk volna az estére. Fey és Poehler megint hozták a formájukat!