Lánytesók

dailyfilmsan   2020. 08. 01.

Sokkal rosszabbra számítottam. Persze nem 100-as a film, és a karakterek is elég kezdetlegesek de annyi hülyeség van benne hogy jól el tudott szórakoztatni ennek ellenére. Van lánytesóm és mi is ég és föld vagyunk szóval teljesen magával tudott rántani a film.

HercegPeter   2016. 12. 01.

Sok irritáló párbeszéd és erőltetett poén jellemzi a két főszereplőt. Néha borzasztó idegesítőek. Ezzel szemben a többi karakter (különösen a szülők) tetszett. Egy kicsit túl hosszúnak éreztem, volt néhány feleslegesen elnyújtott jelenet. Egyszer elmegy ha nincs más, de ennyi.

alexxx   2016. 05. 30.

Baromi vicces vígjáték, nem is tudom, idén láttam-e már olyat, amin ennyit nevettem volna. Igen szórakoztató, bátran ajánlható.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

nem volt olyan jó, mint amit Amy Poehlertől és Tina Feytől vártam volna, de még így is szórakoztató volt, egész jó viccekkel. Néha kicsit mintha kuszán jött volna a sztori vonala, deettől még élvezhető volt, egyszeri megnézésre pont jó volt.

kevelin   2017. 10. 14.

Én azt hittem elsírom magam a végére annyira rossz volt. Többet vártam, poénokat, némi tartalmat. Ne nézzétek meg kritikán aluli

cinderella   2016. 07. 31.

Helyenként elég gagyi volt, de egész jó poénok voltak benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, mert nagyon jót lehet rajta szórakozni. Tina Fey és Amy Poehler igazán jót alakítottak benne.

ordas   2016. 05. 05.

Hát ez baromi jó volt. Tegnap este néztük meg párommal, és ennél szórakoztatóbb vígjátékot nem is választhattunk volna az estére. Fey és Poehler megint hozták a formájukat!

John Leguizamo
John Cena
Natasha Lyonne
Ike Barinholtz
Amy Poehler

A nagy buli helyszínét adó ház nem volt valódi, hanem egy műteremben építették fel, méghozzá kerttel együtt.

A filmet 30M $-ból forgatták le New York-ban és Orlandoban.

James Brolin és Dianne Wiest szintén szülőket alakítanak a Családom darabokban (2015) című sorozatban.

Amy Poehler a filmben egyszer idéz a Pee Wee nagy kalandja (1985) című filmből, amiben szintén szerepelt James Brolin.

Amy Poehler és Tina Fey a való életben a legjobb barátnők.

A film eredeti címe "The Nest" volt.

A két színésznő előző filmjében a Bébi mama-ban (2008) Amy Poehler alakította a "rossz kislányt" és Tina Fey a "jó kislányt". Ezúttal azonban a szerepek felcserélődtek.

John Cena által alakított drog dealer neve Pazuzu, ugyanaz ahogyan a a démont hívták Az ördögűző (1973) című filmben.

Paula Pell kizárólag Tina Fey és Amy Poehler számára írta a forgatókönyvet.

"Megtekintés: Kellett néhány hosszú perc, mire ráhangolódtam a szabad-szájú és elsőre bugyutának tűnő vígjátékra, de a végére megkedveltem antihőseit. Valamennyire." több»