The Path

A The Path című sorozat középpontjában egy ellentmondásos vallási közösségben élő család áll. A szériában az ő életüket, kapcsolataikat és megpróbáltatásaikat követhetjük nyomon a hit perspektívájából.

(hp)

Aaron Paul
Hugh Dancy

KULCSSZAVAK

2017.05.13 Mia1982

Az első évad baromi jó volt, a második már laposabb. Kezd érdektelenné válni, de az első évadra való tekintettel kap egy 4-est.

2016.07.17 tamas84

Rengeteg érdekes aspektusa van ennek a szériának, de engem leginkább az alakítások hoztak lázba. Iszonyú jó karaktereket írtak az alkotók, a casting pedig egyenesen zseniális.

2016.06.02 juliS

A The Path sztorija és drámai ereje nekem bőven elég ahhoz, hogy ellensúlyozza a sorozat lassúságát. Nem egy pörgős darab, de egy olyan, amit megéri követni.

(2016. 06. 07.)
Szex a templomban
A The Path-ban az a legidegesítőbb, hogy első blikkre mélynek tűnik (minden szereplő önmagát, az útját keresi és a kétségei motiválják); a kritikai felhang is végig tetten érhető (a sorozat egy szekta mindennapjaiba nyújt bepillantást: hogyan toborozzák az elveszett lelkeket, milyen befolyással bír egy szektavezér, hogyan zajlik a szelíd agymosás, ... Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 04. 08.)
Ha Jessica Goldberg forgatókönyve sikeresen veszi a buktatókat, akkor a The Path az év egyik legsikeresebb újonnan debütáló dráma sorozata és a Trónok harca erős ellenlábasává válhat az Emmy díjakért folytatott versenyben.
Mellékhatás
2020