A szlogengyáros családanya (2005)

The Prize Winner of Defiance, Ohio

Ellary Porterfield
Laura Dern
Terry Ryan
Julianne Moore

Kovács Katinka   2020. 01. 27.

Az életem pepitában

Számomra nagyon megindító film. Az én apám ugyanezt csinálta velünk avval a különbséggel hogy mi ténylegesen el is vesztettük az otthonunkat, édesanyám kevés volt sajnos. De visszatérve a filmre, nagyon hiteles , kitűnő színészekkel , szerintem az tudja igazán értékelni aki vagy megjárta ezt az utat ,vagy benne van egy ilyen élethelyzetben .

indingo   2019. 10. 07.

Érdekes film volt, nem mindennapi igaz történettel. Egy család ahol az anyát és az apát is függőség gyötri csakhogy az egyik a megélhetést segíti, míg a másik a nyomorba dönt.

juliS   2017. 07. 25.

Imádtam minden percét, Julianne Moore-nál jobb színésznőt nem is találhattak volna a főszerepre. Annyira hihető az egész történet, kevés életrajzi filmnek sikerült eddig ennyire magával ragadnia. Szinte magába szippantott, és azon kaptam magam, hogy ugyanúgy bele tudom magam élni a férj, a feleség és a gyerekek szerepébe is.

duhaj   2018. 12. 26.

Számomra nem volt több egy teljesen átlagos filmnél, ami egy egészen mindennapi problémát dolgoz fel. Rengeteg család küzd a megélhetésért nap mint nap. De talán emiatt tudott mégis a képernyő elé szögezni a film, hogy mindennapi "hősöket" mutat be.