
Vélemények (2)
Nem igazán ragadott magával a film, a rodeó alapból nem igazán az én világom, nem is nagyon értem mi értelme van. Érzelmileg erős film de nem igazán kiemelkedő alkotás
Rodeósnak lenni az egyik legmacsóbb dolog Amerikában. A helyi identitás egyik alapvetése a földhöz, a tartott, tenyésztett állatokhoz való viszony. Mihez kezd egy 21. sz-i cowboy, ha olyan sérülést szenved, ami miatt már nem lehet az aki előtte volt?... Több