Gyilkos folyó

Gyilkos folyó

The River Murders

Jack Verdon nyomozót egy brutális sorozatgyilkos levadászásával bízzák meg. Idővel a férfi rájön, hogy a női áldozatok mindegyikéhez volt a múltban valamilyen köze, ezért elveszik tőle az ügyet. Jack azonban saját szakállára folytatja a nyomozást, hogy minél… Több

Rendező: Rich Cowan
Író: Steve Anderson
Premier: 2011.07.01.
Ving Rhames
Christian Slater
Michael Rodrick

2018.07.05 majkymi

Bár egy kissé sablonos, a nagyon bejáratott akció-sémákat használja a film, azért megvan a maga bűnös élvezete. Liotta ugyanis szerintem mindig nagyon jól hozza a szerepét, igazi karakterszínész. Csak kissé mellőzött.

2016.12.11 HercegPeter

A színészi játék gyenge és én a történetnek is kacifántosabb befejezést adtam volna. Ettől a gárdától jóval többet vártam volna. A vallási fanatikus sorozatgyilkos meg kezd már kicsit unalmas lenni. Thillernek nem nevezném, mert a végét leszámítva nem sok izgalom, feszültség van benne. Ez csak egy egyszer nézhető krimi.

2015.12.28 fester

Jó helyen van ez a film, ahol van. Mélyen a süllyesztőben, és azt hiszem nem is érdemel annál nagyobb figyelmet, minthogy vasárnap este tizenegy után adják a tévében le. Én ugyanis akkor láttam, és szerintem ez mentett meg az agyhaláltól, amit ez a film okozni tud. Nézhetetlen!