Királyi bánásmód

Királyi bánásmód

The Royal Treatment

Izzy New Yorkban fodrászkodik, és lehetőséget kap, hogy egy elbűvölő herceg esküvőjén dolgozzon. Viszont szikrázni kezd közöttük a levegő. Elérkezik a döntés ideje - szerelem vagy kötelesség?

(Hupka Adrián)

Rendező: Rick Jacobson
Forgatókönyvíró: Holly Hester
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier: 2022.01.20. | Netflix (2022.01.21.)

KULCSSZAVAK

2023.01.06 trixxy

Cuki kis netflixes tündérmese. A hangulatáról A neveletlen hercegnő jutott eszembe elsőre, de a története egész más. Romantikus, néhol vicces, időnként túlzó, de mindenképpen egy kedves történet, ami délutáni mozinak akár gyerekekkel simán vállalható.

2022.01.25 Harper

a nap véleménye

Romantikus és szórakoztató, a negatív mainstream dacára

Nagyon sok bántást kapott ez a film, többek közt a Cinematrixtól is egy teljesen sablonos véleményvezéri írásban. Úgy döntöttem, hogy már csak azért is megnézem, megtudva: valóban jogos-e a mainstream média többségi lehúzó véleménye. Bizony meglepődt... Teljes kritika

2022.01.30 Ms. Akárki

Netflixen tegnap futottam bele. Elég gyengécskére sikerült, de egynek elment. Kiszámítható kis tündérmese-történet. De a forgatások helyszínei és a szereplőcsapat is dob a hangulatán, így még benne marad a Netflix-listámban újranézésre.

2022.01.23 Fikatours_blogger

Mesekönyv

Vasárnapi sziesztához választottam ezt a filmet és nem aludtam el rajta.

2022.03.17 Török389133

Meglepően jó volt ez a film, aranyos és vicces, érdemes megnézni, ha egy könnyed kikapcsolódásra vágyik az ember.