
Vélemények (2)
Írj véleményt
Ez egy büntetés!
Hogy őszinte legyek, Nadine Labaki miatt kezdtem el nézni! Eleje még úgy-ahogy nézhető volt, de a film többi része egy kusza összevisszaságnak tűnt!