Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Mielőtt elmegyek

(Before I Fall)

indingo  2017. 10. 03.

Ezek a minden nap újra játszódó történetek nekem mindig sántítanak és a 3.-4. visszatérés már unalmas. Nem volt olyan rossz, de a legvége kiszámítható.

T.Andras  2017. 08. 27.

Nehéz száraz szemmel végignézni ezt a filmet, mert tényleg megható. Mindamellett meg nagyon elgondolkodtató. Az ember akarva, akaratlanul is magába néz, elgondolkozik sok mindenen.

ocskol  2017. 08. 28.

Szomorú, de megnézésre érdemes film, ami fent tudta tartani a figyelmemet és örülök, hogy láttam, mert nagyon elgondolkoztatott. Jók benne a színészek is és tetszett, hogy pontosan nem lehetett tudni, mi lesz a vége. Sejteni mondjuk lehetett azért.

zaphirisz  2017. 08. 22.

Kicsit tartottam tőle a gimnáziumi közeg miatt, de szerencsére felesleges volt. Tökéletesen bemutatja a film, hogy annak, hogy hogyan élünk meg egy-egy élethelyzetet, mit gondolunk emberekről, dolgokról, az mennyire nem tőlük függ, hanem a mi belső viszonyulásunktól feléjük. A főszereplő lány "lehetőséget kap" arra, hogy ugyanazt a napját élje újra és újra. Így módjában áll rétegről-rétegre visszabontani az életét, lefejtve róla az évek alatt felhalmozódott berögződöttségeket, egészen az alapokig, a lényegig. Bár tinédzserkorúakról szól, de nem csak tinédzsereknek. Legtöbbünk életében valószínűleg lenne mire másként tekinteni. Ez a film talán segíthet abban, hogy egy pillanatra megálljunk, és tegyünk egy próbát. Nem muszáj megvárni az utolsó pillanatot...

Engler Attila  2017. 05. 22.

Ez egy nagyon jó film! Tanulságos, elgondolkodtató, tartalmas alkotás.

Jennifer Beals
Ry Russo-Young
Elena Kampouris
Logan Miller
Diego Boneta
Zoey Deutch

Bella Thorne játszotta volna Sam egyik barátját, ám később ismeretlen okokból visszalépett.

A film Lauren Oliver azonos című novellájából készült.

A filmet 24 napig forgatták Kanadában nagyjából 5 millió dollárból.