Lány a vízben (2006)

Lady in the Water

indingo   2020. 08. 19.

M. Night Shyamalan egy varázsló. Ez a film most annyira nem jött be tőle. Eléggé meseszerű volt és izzadságszagú.

TribeBubu   2016. 02. 23.

Sokan gyűlölik ezt a filmet, nekem viszont nagy kedvencem. Igaz, sokmindenben eltér a Shyamalantől megszokott zsenialitástól. Ám ennek a darabnak a zsenialitása a cselekmény kibontakozásában és a fantáziavilágának egyediségében rejlik. Negatív visszh... több»

Loborg   2015. 02. 16.

Aranyos történet, bár kissé kiszámítható. Egyszer azért simán nézhető, jobb mint az átlag, bár M. Night Shyamalan Hatodik érzékéhez nem ér fel.

Agnes96   2015. 03. 01.

Számomra borzasztó csalódás és sokk. Az animáció elavult (volt már akkor is), a történet gagyi. Mint egy rossz szappanopera. Semmi értelme.

Toldi   2016. 01. 03.

Elképesztő hangulata van ennek a filmnek, nekem abszolút belopta magát a szívembe, szerintem a karakterek is iszonyú szerethetőek, a zenéről nem is beszélve. Nagyon rendben van, pedig általában nem szeretem ennek a rendezőnek a filmjeit.

Hitman   2014. 12. 07.

Bár itt Shyamalan már elindult lefelé a lejtőn szerintem, ez a film különösen jól sikerült. Talán azért, mert ez közel állt a szívéhez, ha jól tudom, ő találta ki a történetet, szóval ez talán kicsit javított rajta, mert a többi produkciója mostanába... több»

Cindy Cheung ügynöke eredetileg egymillió dollárt szeretett volna kapni a szerepért. Végül kiegyeztek százezerben.

(kázsé)

A film története egy esti mesén alapul, amit M. Night Shyamalan a gyerekeinek talált ki.

(kázsé)

Kevin Costner is jelölt volt Heep szerepére.

(kázsé)

M. Night Shyamalan Philip Seymour Hoffmannal is megbeszéléseket folytatott egy szerep ügyében, de végül a színész nem ért rá a forgatásra.

(kázsé)

M. Night Shyamalan a filmből egy gyerekkönyvet is írt, ami a bemutató napján jelent meg.

(kázsé)

A bulin játszó zenekar a Silvertide.