75% 110 szavazat

A nyugalom tengere

고요의 바다

 Több
Filmadatlap
13
Vélemények (13)
22
Szereplők (22)
40
Képek (40)
3
Videók (3)
1
Érdekességek (1)
Díjak
1
Filmkritika (1)
2
Cikkek (2)
Fórum

Vélemények (13)

Írj véleményt
 
2026.04.27 PatafyIvan

legújabb vélemény

Korrekt

Teljesen rendben van, az ázsiai sorozatokhoz képest pedig kifejezetten kiemelkedő. A vége picit zavaros.

0
 
2022.03.30 JRD

Részekben, csakis részekben...

... voltam képes végignézni. És nem azért, mert rossz sorozat. Hanem azért, mert bizony nagyon is valós veszélyről szól, és annak következményeiről. Sokan bele sem gondoltunk, hogy milyen következményekkel jár a túlnépesedés, az élelmiszerhiány az él... Több

1
 
2022.03.18 Robinson76

Holdvíz okozta tengernyi izgalom

Csatlakoznék az előttem íróhoz - himi85-höz -, mert magam sem írhattam volna le lényegre törőbben a véleményemet a sorozatról. Csak a pontozásban lesz különbség, mert nekem különösen zsánerem a rejtély központú történet, kaland, krimi vagy jelen eset... Több

0
 
2025.01.01 Majorkas

Balhae a Holdon

Egyre kevesebb sci-fi sorozat fog meg úgy igazán, de ez régóta listás volt, meg annyit emlegették a Fekete tükörben, hogy úgy döntöttem, meg kell nézzem, amint csak lehet. A disztópia miatt sejtelmes és nyomasztó, a cselekmény kicsit lassan bontakozi... Több

0
 
2025.08.29 Piczil Zsolt

Csepp a tengerben az érdekesség.

Sajnálom, hogy végigszenvedtem. Unalmas mint sorozat, de hát a sorozatok általában unalmasak. Talán, ha filmként forgatták volna le... De még így sem beszélne ma már senki a Hold-vízről, már ha a rendezés a távol-keletieknél maradna. Ritkán csinálnak emlékezeteset. Amit érdemes megnézni, az a Jövő harcosai.

0
 
2022.01.02 Greta

csalódás

Sci-fit szerető embereknek kellemes élmény a holdbázis belseje és a holdtáj, de ennél többet sajnos nem tud adni a sorozat. Kevés a történet, unalmassá válik, nincs igazi meglepetés vagy csattanó.

0
 
2023.02.07 Török389133

A fő történetszál érdekes, de sajnos nagyon lassú az egész, így izgulni egyáltalán nem lehet rajta, sokszor unalmas.

0
 
2022.01.07 jfruzsi97

Nekem nagyon tetszett. Érdekes koncepció, látványos sorozat. Aki szereti a sci-fit annak ajánlom.

0
 
2021.12.25 Randallot

Nézhető, de rendkívül közepes. Pedig nagyon vártam, mert mostanában kevés jó sci-fi sorozattal találkoztam, de ez sem volt valami megnyerő.

1
 
2022.01.16 himi85

Izgalmas koreai sci-fi thriller, szuper látványvilággal

Egy elit csapat Hold-missziójának egy célja van, egy elhagyott kutatóállomásról mintákat kell, hogy hozzon a Földre, mely lehet, hogy megoldást kínálna a bolygónkon levő vízhiány problémájára. Megszokott sci-fi sablonokat dolgoz ki kreatívan a soroz... Több

0
 
2021.12.16 spyro74

Egyedi történet és vizuálisan is elnyerte a tetszésemet. Szerintem jó sorozat, bár nem a legjobb.

0
 
2022.01.15 harzol Nézhetetlen

0% science, 100% fiction

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Teljesen logikátlan (és egyben megmagyarázhatatlan) egy csomó minden a filmben. Mégis hova tűnt az összes víz a Földről? Mégis hogyan lesz semmiből valami? Ha ennyire száraz a Föld, akkor miért csak a víz a gond? (Élelmiszer? Levegő páratartalma?) ... Több

0
 
2024.01.03 The404359

Szuper kis sorozat!

0