
Vélemények (13)
Teljesen rendben van, az ázsiai sorozatokhoz képest pedig kifejezetten kiemelkedő. A vége picit zavaros.
... voltam képes végignézni. És nem azért, mert rossz sorozat. Hanem azért, mert bizony nagyon is valós veszélyről szól, és annak következményeiről. Sokan bele sem gondoltunk, hogy milyen következményekkel jár a túlnépesedés, az élelmiszerhiány az él... Több
Csatlakoznék az előttem íróhoz - himi85-höz -, mert magam sem írhattam volna le lényegre törőbben a véleményemet a sorozatról. Csak a pontozásban lesz különbség, mert nekem különösen zsánerem a rejtély központú történet, kaland, krimi vagy jelen eset... Több
Egyre kevesebb sci-fi sorozat fog meg úgy igazán, de ez régóta listás volt, meg annyit emlegették a Fekete tükörben, hogy úgy döntöttem, meg kell nézzem, amint csak lehet. A disztópia miatt sejtelmes és nyomasztó, a cselekmény kicsit lassan bontakozi... Több
Sajnálom, hogy végigszenvedtem. Unalmas mint sorozat, de hát a sorozatok általában unalmasak. Talán, ha filmként forgatták volna le... De még így sem beszélne ma már senki a Hold-vízről, már ha a rendezés a távol-keletieknél maradna. Ritkán csinálnak emlékezeteset. Amit érdemes megnézni, az a Jövő harcosai.
Sci-fit szerető embereknek kellemes élmény a holdbázis belseje és a holdtáj, de ennél többet sajnos nem tud adni a sorozat. Kevés a történet, unalmassá válik, nincs igazi meglepetés vagy csattanó.
Hasonló sorozatok
Nézhető, de rendkívül közepes. Pedig nagyon vártam, mert mostanában kevés jó sci-fi sorozattal találkoztam, de ez sem volt valami megnyerő.
Egy elit csapat Hold-missziójának egy célja van, egy elhagyott kutatóállomásról mintákat kell, hogy hozzon a Földre, mely lehet, hogy megoldást kínálna a bolygónkon levő vízhiány problémájára. Megszokott sci-fi sablonokat dolgoz ki kreatívan a soroz... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Teljesen logikátlan (és egyben megmagyarázhatatlan) egy csomó minden a filmben. Mégis hova tűnt az összes víz a Földről? Mégis hogyan lesz semmiből valami? Ha ennyire száraz a Föld, akkor miért csak a víz a gond? (Élelmiszer? Levegő páratartalma?) ... Több