A chicagói 7-ek tárgyalása (2020)

The Trial of the Chicago 7

Vélemények: A chicagói 7-ek tárgyalása (2020)

Secret Lover   2020. 10. 26.

A filmnek papíron működnie kellene, mégsem működik - tele van ripacskodással, a visszatekintések nem adnak érzelmi töltetet a sztorinak, a karakterek kidolgozatlanok és a film egésze tucat hatást kelt.

rainman   2020. 10. 25.

Kicsit meglepett ez a film. Meglepett, mert sokkal jobb, mint amit remélni mertem! Persze a rendező, Aaron Sorkin neve nem ismeretlen számomra, mert forgatókönyv íróként olyan filmeknél jött elő a neve, mint például a klasszikus Egy becsületbeli ügy,... több»

ofszet   2020. 10. 19.

Aaron Sorkintól nem is számítottam másra. Ez a film egyszerűen zseniális!

oldczander   2020. 10. 18.

A sztori alapból erős volt, de Sorkin bravúros írói vénája csak még jobbá tette, és a rendezés pedig nagyon magabiztos volt. A főszereplő gárda valami fenomenális, le a kalappal az alkotók és a Netflix előtt!

stargame   2020. 10. 16.

Nagyágyúk egy nagy történetben, amit mindenkinek érdemes tudnia, aki kicsit is foglalkozik társadalmi kérdésekkel. A film tökéletesen hozza a kötelezőt, amit várunk tőle - kellően izgalmas és feszült, annak ellenére, hogy elvileg tudjuk, mi a sztori vége.

Denisqoo   2020. 10. 20.

Pont az ilyen filmek hiányoznak igazán szerintem manapság - amikor jó alkotók igényes és okos történetet tesznek le az asztalra, amiben nem a számítógépes grafikákra megy el a pénz, hanem a minél korhűbb amtoszférára.

Attila   2020. 10. 17.

Sorkin a rendezői székben, és egy csapat remek színész - plusz a múlt évszázad egyik legerőteljesebb története. Mi gond lehetne? Hát nem túl sok. Remek film egy érdekes, ma már történelminek számító eseményről.