A chicagói 7-ek tárgyalása

The Trial of the Chicago 7

2023.06.02 GreyWolf

Számomra egy nagyon izgalmas és érdekes film volt. A színészi alakítások kiválóak, és a történet nagyon jól felépített. Jól bemutatja az igazságszolgáltatás hibáit és a politikai játszmákat, amelyek befolyásolják a bírósági döntéseket.

2021.04.23 elekm90

Talán nem mondok nagyot azzal, hogy Aaron Sorkin korunk egyik legjobb forgatókönyvírója, a szövegkönyv ennek a filmnek is a legfőbb erőssége. A második felére lendül fel igazán, az elején tartottam tőle, mert kicsit elkomolytalankodták az egyébként k... Több

2020.10.25 rainman

Kicsit meglepett ez a film. Meglepett, mert sokkal jobb, mint amit remélni mertem! Persze a rendező, Aaron Sorkin neve nem ismeretlen számomra, mert forgatókönyv íróként olyan filmeknél jött elő a neve, mint például a klasszikus Egy becsületbeli ügy,... Több

2020.10.19 ofszet

Aaron Sorkintól nem is számítottam másra. Ez a film egyszerűen zseniális!

2020.10.16 stargame

Nagyágyúk egy nagy történetben, amit mindenkinek érdemes tudnia, aki kicsit is foglalkozik társadalmi kérdésekkel. A film tökéletesen hozza a kötelezőt, amit várunk tőle - kellően izgalmas és feszült, annak ellenére, hogy elvileg tudjuk, mi a sztori vége.

2020.10.18 oldczander

A sztori alapból erős volt, de Sorkin bravúros írói vénája csak még jobbá tette, és a rendezés pedig nagyon magabiztos volt. A főszereplő gárda valami fenomenális, le a kalappal az alkotók és a Netflix előtt!

2020.10.17 Attila

Sorkin a rendezői székben, és egy csapat remek színész - plusz a múlt évszázad egyik legerőteljesebb története. Mi gond lehetne? Hát nem túl sok. Remek film egy érdekes, ma már történelminek számító eseményről.

2020.10.20 Denisqoo

Pont az ilyen filmek hiányoznak igazán szerintem manapság - amikor jó alkotók igényes és okos történetet tesznek le az asztalra, amiben nem a számítógépes grafikákra megy el a pénz, hanem a minél korhűbb amtoszférára.