A széf

The Vault

2023.01.07 Tibor397141

Egy James Franco fémjelezte krimire számítottam, de egy horror film lett belőle. Nem volt rossz, fura kombináció, de nézhető maradt. Tetszett, de nem biztos, hogy másodszor is megnézném. Tetszett a vége. :)

2021.04.05 Yosihiro

A "széf"

Igazából nem tudtam, mit takar a film, csak úgy döntöttem, megnézem. Azt kell mondjam, egy közepes kezdés után a film lehanyatlik, majd a végére találunk benne valamit, ami "izgalmasabb", és egy villanásszerű befejezést, ami talán folytatást ígér, de... Teljes kritika

2017.11.10 indingo

Az eleje és a vége tetszett. Onnantól, hogy lemennek az alagsorba eléggé zavaros és unalmas lett a történet. Egyik bankrablónak se tűnt fel, hogy milyen készséges James Franco?

2017.10.18 dulkap

Közepes film, szinte az összes kísértetes klisét felsorakoztatva egy harmatgyenge történetben. Viszont a szellemes jelenetek nagy része azért jól van megcsinálva és Eastwood bácsi lánya is jól néz ki. De ennél többet nem érdemes várni a filmtől, a maga kamu, erősen blöff szagú befejezésével.

2018.08.21 erahurka

Tetszett a csavar a végén, amúgy tök béna, átlagos darab. Egynek azért elmegy, bár ha van más, érdemes azt nézni.

2019.04.04 BoBamburg

Egy ideje kerülgettem már ezt a filmet, aztán múltkor néztem, hogy horror kategóriába van sorolva, ami azért keltette fel az érdeklődésemet, mert azt hittem, valami sablonos bankrablós film lesz. Na meg James Francot is rohadtul bírom. De sajnos egés... Több

2017.11.20 Bazzzsi

Nem igazán tetszett a film. A múltbéli bankrablásról alig tudtunk meg valamit, nekem így kevés volt. Ezt csak úgy feldobták a végén. Látványban semmi különös.

2018.04.20 TomÁcs

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. Kár lett volna rá a széles vászon. Valahogy történetben sem tudott újat adni, nem volt elég izgalmas. A múltbéli bankablásból kaphattunk volna többet.

2018.11.03 VvV

HA többet elárultak volna a készítők, érthetőbb lett volna a történet és jobban élvezhető is.

2017.12.09 Greeta

Örülök, hogy megnéztem a filmet, mert a legvége mindenért kárpótolt. A sztori kicsit lassan csordogált és sok mindent, a miérteket nem is igazán érti az ember.......

2017.10.07 SzFa

A történet izgalmas és érdekes. A vége elgondolkodtató és valószínűleg egy második rész is kitelik belőle. A szereposztás kiváló, a színjáték is megfelelő. Elég jól sikerült film.

2017.12.12 schvarz

Annak ellenére hogy a kategóriában sok újdonságot nem adott a film, nem bántam meg hogy ezt a filmet választottuk. Izgalmas volt, szórakoztatott, bár kissé kiszámítható. A műfajában átlagos, körülbelül ezt vártam. Ne számítsunk nagy dobásra, de egyszeri nézésre jó szórakozást nyújt!

2018.09.02 fercsipeter

Eléggé unalmasra sikerült! Az eleje még csak csak jó, de a közepétől eléggé lapos lett a film!

2018.02.18 akipajti Nézhetetlen

Hát ez nagyon szörnyű volt, senkinek nem ajánlom. Az alapsztori jó lett volna, de a megvalósítás valami értékelhetetlen. Semmi értelme, össze-vissza ugrálás, teli hibákkal (7 túsz volt nem 6), a színészek szörnyűek voltak. Szóval ez egy nézhetetlen, értelmetlen film.