A széf

The Vault
Clifton Collins, Jr.
Scott Haze
James Franco

Vee és Leah, a két nővér elidegenedett egymástól. A két fiatal nő mégis összefog, amikor a testvérük, Michael nagy bajba kerül, mert felgyújtotta a híres-hírhedt gengszter egyik raktárépületét. Pénzzel válthatják meg az életét, ezért arra kényszerülnek, hogy bankot raboljanak. De ez nem egy… Több

Rendező: Dan Bush
Író: Dan Bush, Conal Byrne
Premier (HU): 2017.12.07.

2023.01.07 Tibor397141

Egy James Franco fémjelezte krimire számítottam, de egy horror film lett belőle. Nem volt rossz, fura kombináció, de nézhető maradt. Tetszett, de nem biztos, hogy másodszor is megnézném. Tetszett a vége. :)

2021.04.05 Yosihiro

A "széf"

Igazából nem tudtam, mit takar a film, csak úgy döntöttem, megnézem. Azt kell mondjam, egy közepes kezdés után a film lehanyatlik, majd a végére találunk benne valamit, ami "izgalmasabb", és egy villanásszerű befejezést, ami talán folytatást ígér, de... Teljes kritika

2017.11.10 indingo

Az eleje és a vége tetszett. Onnantól, hogy lemennek az alagsorba eléggé zavaros és unalmas lett a történet. Egyik bankrablónak se tűnt fel, hogy milyen készséges James Franco?

2017.10.18 dulkap

Közepes film, szinte az összes kísértetes klisét felsorakoztatva egy harmatgyenge történetben. Viszont a szellemes jelenetek nagy része azért jól van megcsinálva és Eastwood bácsi lánya is jól néz ki. De ennél többet nem érdemes várni a filmtől, a maga kamu, erősen blöff szagú befejezésével.

2018.08.21 erahurka

Tetszett a csavar a végén, amúgy tök béna, átlagos darab. Egynek azért elmegy, bár ha van más, érdemes azt nézni.

A film összbevétele 5 728 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 17 400 forintot termelt.

A filmet igen negatívan fogadta a kritika. A RottenTomatoes-on mindössze 14 százalékon áll (2017. október). Szerző: hp

Értékelés: 3.5/10
(2017. 12. 07.)
Simán el tudom képzelni, hogy papíron remek ötletnek tűnt Dan Bush író-rendező filmterve. Több