Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2017. 11. 10.

Az eleje és a vége tetszett. Onnantól, hogy lemennek az alagsorba eléggé zavaros és unalmas lett a történet. Egyik bankrablónak se tűnt fel, hogy milyen készséges James Franco?

dulkap   2017. 10. 18.

Közepes film, szinte az összes kísértetes klisét felsorakoztatva egy harmatgyenge történetben. Viszont a szellemes jelenetek nagy része azért jól van megcsinálva és Eastwood bácsi lánya is jól néz ki. De ennél többet nem érdemes várni a filmtől, a maga kamu, erősen blöff szagú befejezésével.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. Kár lett volna rá a széles vászon. Valahogy történetben sem tudott újat adni, nem volt elég izgalmas. A múltbéli bankablásból kaphattunk volna többet.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nem igazán tetszett a film. A múltbéli bankrablásról alig tudtunk meg valamit, nekem így kevés volt. Ezt csak úgy feldobták a végén. Látványban semmi különös.

Greeta   2017. 12. 09.

Örülök, hogy megnéztem a filmet, mert a legvége mindenért kárpótolt. A sztori kicsit lassan csordogált és sok mindent, a miérteket nem is igazán érti az ember.......

Clifton Collins, Jr.
Scott Haze
James Franco

Simán el tudom képzelni, hogy papíron remek ötletnek tűnt Dan Bush író-rendező filmterve. 35/100 több»

A filmet igen negatívan fogadta a kritika. A RottenTomatoes-on mindössze 14 százalékon áll (2017. október).