Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Clifton Collins, Jr.
Scott Haze

Yosihiro   2021. 04. 05.

A "széf"

Igazából nem tudtam, mit takar a film, csak úgy döntöttem, megnézem. Azt kell mondjam, egy közepes kezdés után a film lehanyatlik, majd a végére találunk benne valamit, ami "izgalmasabb", és egy villanásszerű befejezést, ami talán folytatást ígér, de... teljes kritika»

indingo   2017. 11. 10.

Az eleje és a vége tetszett. Onnantól, hogy lemennek az alagsorba eléggé zavaros és unalmas lett a történet. Egyik bankrablónak se tűnt fel, hogy milyen készséges James Franco?

dulkap   2017. 10. 18.

Közepes film, szinte az összes kísértetes klisét felsorakoztatva egy harmatgyenge történetben. Viszont a szellemes jelenetek nagy része azért jól van megcsinálva és Eastwood bácsi lánya is jól néz ki. De ennél többet nem érdemes várni a filmtől, a maga kamu, erősen blöff szagú befejezésével.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nem igazán tetszett a film. A múltbéli bankrablásról alig tudtunk meg valamit, nekem így kevés volt. Ezt csak úgy feldobták a végén. Látványban semmi különös.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. Kár lett volna rá a széles vászon. Valahogy történetben sem tudott újat adni, nem volt elég izgalmas. A múltbéli bankablásból kaphattunk volna többet.

VvV   2018. 11. 03.

HA többet elárultak volna a készítők, érthetőbb lett volna a történet és jobban élvezhető is.

BoBamburg   2019. 04. 04.

Egy ideje kerülgettem már ezt a filmet, aztán múltkor néztem, hogy horror kategóriába van sorolva, ami azért keltette fel az érdeklődésemet, mert azt hittem, valami sablonos bankrablós film lesz. Na meg James Francot is rohadtul bírom. De sajnos egés... több»

A film összbevétele 5 728 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 17 400 forintot termelt.

A filmet igen negatívan fogadta a kritika. A RottenTomatoes-on mindössze 14 százalékon áll (2017. október).

Simán el tudom képzelni, hogy papíron remek ötletnek tűnt Dan Bush író-rendező filmterve. több»