Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A széf

(The Vault)

dulkap  2017. 10. 18.

Közepes film, szinte az összes kísértetes klisét felsorakoztatva egy harmatgyenge történetben. Viszont a szellemes jelenetek nagy része azért jól van megcsinálva és Eastwood bácsi lánya is jól néz ki. De ennél többet nem érdemes várni a filmtől, a maga kamu, erősen blöff szagú befejezésével.

indingo  2017. 11. 10.

Az eleje és a vége tetszett. Onnantól, hogy lemennek az alagsorba eléggé zavaros és unalmas lett a történet. Egyik bankrablónak se tűnt fel, hogy milyen készséges James Franco?

Bazzzsi  2017. 11. 20.

Nem igazán tetszett a film. A múltbéli bankrablásról alig tudtunk meg valamit, nekem így kevés volt. Ezt csak úgy feldobták a végén. Látványban semmi különös.

SzFa  2017. 10. 07.

A történet izgalmas és érdekes. A vége elgondolkodtató és valószínűleg egy második rész is kitelik belőle. A szereposztás kiváló, a színjáték is megfelelő. Elég jól sikerült film.

Clifton Collins, Jr.
Scott Haze
Francesca Eastwood

A filmet igen negatívan fogadta a kritika. A RottenTomatoes-on mindössze 14 százalékon áll (2017. október).