Kötéltánc

The Walk

2022.06.10 drg0602

Szuper jó kis film, tele izgalommal, érdekes jeletekkel, amik párosulnak az egészen jó színészi teljesítményekkel. Nekem tetszett, bár vannak hibái, de nem olyan hibák, amiket ne lehetne hanyagolni. Mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 10/10

2016.02.19 Lonka

Nekem tetszett a film, az teszi igazán különlegessé, hogy igaz történet illetve ezek az ikertornyok sajnos már nem állnak. Maga a mutatvány tervezése is látványosan volt megcsinálva. Az eredeti Petit 8 fordulót tett meg a magasban!

2016.10.14 lolita13

amikor láttam az előzetes nagyon vártam de kicsit csalódás lett, mert a történet maga jó ötlet volt és érdekelt, de végül a film kicsit unalmas lett számomra.

2016.06.20 Timcsi

Látványos és érdekes film volt, pont azt kaptam tőle, amit vártam. Kiváló az alaptörténete és a szereplők is jól játszottak.

2016.08.04 VFTS

A film nagy része az előkészületekről szól, emiatt eléggé unalmas a film. 3D-ben biztos nagyon látványos volt, 2D-ben már kevésbé volt nagy szám. Egyszer érdemes megnézni, de semmi több.

2016.04.18 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film , amit 3D - ben volt szerencsém élvezni , így a látvány se volt semmi , de ezen túl a főszereplő zseniális alakítása is említésre méltó, nagyon szeretett film lett belőle, és ajánlani is szoktam.

2016.04.04 Annuska

Szerintem teljesen rendben van a film. Érdekes a története, a megvalósítása is igényes, bár azt sosem értem, hogy igaz történetnél miért nem a valóságban megtörténtek alapján készítenek el bizonyos jeleneteket.

Jessica útja
2009
Amundsen
Hol nézheted: Telekom TVGO

2019.01.13 szabomarc

Barátnőmmel néztük moziban, hát nagyon sokat vártunk tőle, de nagy csalódás lett, kár volt pénzt kiadni rá mindkettőnk szerint. Nem ajánlom, nagyon gyenge film lett. A látványa a pozitívum.

2016.02.10 Nathan03

Nem volt rossz film kifejezetten tetszett a történetvezetése a filmnek és a látvány is jó volt de mindenképpen csak 3D-be mert ott adja vissza igazán. De ugyan akkor annyira nem is ájultam el tőle. Egyszer jó volt a film számomra de nem tartom egy kiemelkedő alkotásnak.

2017.06.29 Olivér Rózsa

Hatalmas csalódás volt nekem ez a film. Vártam mert Joshep Levitt Gordon általában jó filmekben van. De ez borzasztóan unalmas volt. Próbált újítani de sajnos nem jött neki össze.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nagyon kedvelem az igaz történetet feldolgozó filmeket. Ez is ilyen. Jó az alaptörténet, szép a kidolgozás és a szereplők is telitalálatok voltak nekem.

2016.07.12 hejnekem

Hangulatos kis film, ami végig le tudott kötni, nagyon izgalmas volt a végéig. A főszereplő remek teljesítményt nyújtott, ahogy mindig. A történet érdekes és meghökkentő volt.

2019.01.13 Deniel

Elképesztően magával ragadott a film, de az még jobban elképeszt, hogy emberek milyen hajmeresztő dolgoktól tudnak kiteljesedni! Szép film ami egy elszánt, vakmerő, bátor artistáról szól, aki tűzön-vízen át is megvalósítja álmát!

2016.04.04 kissjanos21

Nagyon vártam a filmet, de nem ütött akkorát amekkorára számítottam. Kissé úgy érzem, hogy egy pazarul realizált technikai bemutató kedvéért lett ez a film összerakva, nem mondom izgalmas volt de többet vártam.