Kötéltánc

The Walk

2016.06.11 Mithrel

A film gyönyörű látványvilága még hihetetlenebbé teszi ezt az igaz történetet, de egyben közelebb is hozza. Ezt még különlegesebbé teszi közben a kommentár, ettől hat a film igazán egyedinek. Minden igaz történetet ki kell színezni kissé, de mégis ta... Több

2015.11.05 [email protected]

Nagyon komoly a sztori. Feszült pillanatokkal teli, igazán egyedi, különleges film és profi rendezés. Nem a megszokott, sablonos thriller, valóban valami újat, szokatlant adott!

2016.06.11 Mulds

Ebben a filmben minden ott van, ami egy igazán jó szórakozáshoz dukál. Bármikor előtudom venni, hogy újra megnézzem, mert nagyon tetszett elsőre is. Teljesen letudja kötni az embert.

2016.11.08 kicsimano

A film, ahogy az sejthető igzán páratlan látványvilággal örvendezteti meg a nézőjét, de ezt leszámítva egy teljesen átlagos filmélményt kínál, ugyanis a látványt leszámítva nincs markáns pozitív vonása.

2016.04.28 ukla

A film nagyon látványos és nagyon szépen meséli el ahogy a fital zsonglör srácból egy igazán ismert személy.Egy kicsit vontatot néhol a történet.De viszont a vége az valami eszméletlen látványos és a víz levert pedig csak tv-én néztem. Egyszer mindenkinek megéri.

2016.05.03 irodalmialkotas

Hatalmas élményt adott, hogy megnéztem!

2015.10.21 Mano35

Elgondolkodtató, mélyre ható film, ami mindenképpen kell hogy valahogy hasson a nézőre. Megfogott és lekötött a film, remek alakítás és rendezés! 5/5 !

Jessica útja
2009
Amundsen
Hol nézheted: Telekom TVGO

2016.06.21 punktum

Nagyon jól és izgalmasan indul a film, utána picit leül de nem mondanám unalmasnak. Nekem tetszett.

2017.01.07 des.tiny59

Valamiért magával ragadott a történet. Remek és csodálatos, szerintem nagyszerűen dobták össze a filmet. Fenomenális. Ez az első szó ami eszembe jut erről a filmről mivel szerintem valami észbontóan jól összerakták és nem tudok belekötni semmilyen módon. Az egész családnak remek kikapcsolódást tud nyújtani.

2016.02.08 RobThe10

Imádom ez ilyen filmeket, és amerikát is. Na meg Joseph Gordon-t... Hihetetlen színész, ezt is bemutatta. Nagyon vártam ezt a filmet, és sikerült moziban megnéznem, és a film befejezése... Az az üzenet, huh... Sziven ütött nagyon.. Csodálatos film!

2016.01.23 pqrs

Szuper hetvenes évek hangulat, pazar látvány és történet egy emberről, aki a szenvedélyének élt. Ha ezt összeöntjük, rossz film nem lehet belőle, és nem is lett! A főjelenet szédítő és izgalmas, az addigra már megkedvelt karakterrel könnyű azonosulni. Garantált szórakozás!

2017.03.03 Szőr SzereLő

Zseniális film. A maga nevében tökéletes. Amikor elfelejted hogy nasi is van melletted, amikor észre veszed hogy idönként visszatartod a lélegzeted, amikor egyedül vagy a szobába és mégis hangosan beszélsz a tv nek, amikor tériszonyod támad a fotelbe... Több

2016.03.24 Kiccsi7

Kettős érzés, mert lekötött, tetszett, de közben kicsit kusza is volt. Egyszer biztosan érdemes megnézni.

2020.07.01 Moze

Lélegzetelállító. Azt kifújsz, és megelégedsz.