A feltáruló igazság

The Whole Truth

2023.11.25 Török389133

Meglepően jó ez a film, kiválóak a hangok és a zenék, fantasztikus hangulatot teremtenek, és érdekes, fordulatos a történet is, nem lehet előre tudni, hogy mi lesz belőle.

2022.10.24 JRD

Egy nem szokványos horror. Érdemes megnézni, annak ellenére, hogy nem a legpacekabb horrorsztori. Engem kilóra megvett a látványvilága, noha eléggé adja magát a történet. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2022.11.06 BoBamburg

Tipikus netflixes tucat horror. Van egy kellemes hangulata, de egész felejthető darab. Akad egy-két egész korrekt és feszült pillanata, de legtöbb esetben csak azt éreztem, hogy felesleges ez a több mint két órás játékidő, mert nem tudják kitölteni.

2021.12.03 tony6

Az ötletek jók voltak, de ez minden volt, csak nem horror. Ahogyan haladt előre a film, illetve a befejezés is szerintem inkább thrillerre hajazott. A sztori jó, de ahogy átadják, az gyenge.

2021.12.27 stevepisti

Nem lenne rossz film, de kb. a nagyszülők első megjelenése után lehetett tudni, hogy valami nincs rendben az öregék házatáján. A végére az a sok csavar a csavar után egy picit olyannak tűnt, mintha menetközben találták volna ki, hogy lehetne még foko... Több