Vaják

The Witcher

Cinegore.net
2020/01/08

Mindezek ellenére is egyértelműen azt mondom, fanoknak ajánlott, a többiek pedig valószínűleg egy átlagosnál lényegesen jobb fantasysorozatot üdvözölhetnek a The Witcherben. Több

Art7.hu
2020/01/08

Értékelés: 7.5/10
„Hallottam már mondákat a fajtádról, Witcher”
Az első évadot azonban nehéz nem csak felvezetésként értékelni, ám ennek ellenére is kellemes, még ha nem is üdítő néznivaló. Több

Roboraptor
2023/07/13

Nagyjából másfél év várakozás után harmadjára és utoljára belekapaszkodhatunk Henry Cavill mellszőrébe, és fantomtársként csatlakozva az általa alakított Vajákhoz újra keresztül vágtathatunk a Kontinensen, belebonyolódva az ottani birodalmak és prominens politikusainak cselszövéssel és mágiával összemaszatolt dolgaiba (kehet, hogy a mondat eleje kicsit „buzis” volt, de Cavillról van szó, az isten szerelmére, na). Már csak az a kérdés, hogy a harmadik évad első fele alapján sikerült-e fejleszteni azt, ami a második elkezdett? Összességében jobb lett-e a sorozat, mint volt, vagy úgy kell elengednünk ezt a Netflix sztorit is, ahogy ezzel az évaddal Cavill mellszőrét is kénytelenek leszünk? Röviden: nem. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!