Telivérek

Thoroughbreds

2020.09.25 Timike

Az alakítások kifogásolhatatlanok. A történet már kevésbé. Nekem elmaradt a wow érzés, egynek jó volt.

2018.07.30 Milanman

a nap véleménye

A Telivérek elsősorban azért működik, mert a két fiatal színésznő makulátlan és extraklasszis teljesítményt nyújt. Másodsorban pedig azért, mert zavaróan és kétségbeejtően pontos látleletet ad a 21. sz. fiatalságáról. Egy olyan világban, ahol az embe... Több

2018.08.20 indingo

Az egész film történetvezetése lassúcska, maga a fejezetekre való bontás kicsit egyedivé teszi. Az alapsztori nem rossz, de talán kicsit egyszerű.

2018.10.29 VvV

Nem egy szokványos film, sokáig nem is tudja a néző, hogy hova akar kilyukadni. Nem rossz a film, de kell hozzá egy hangulat.

2019.03.27 Timcsi

Remek gárdát sikerült összerakni a filmben, de valahogy a története nem volt valami erős. Rágódnak egy téma körül és nem jutnak semmire.

2018.08.14 Bizsu82

Elvont, nem sablonos film, de igazán nem fogott meg. Kissé vontatott. Egyszeri nézésre elment, lekötött, de semmi extra. Van benne fordulat, elgondolkoztat.

2018.08.11 varkonyiildi

Nagyon tetszett a filmben, ahogyan a két teljesen eltérő természetű lány egymásra talál, megtalálja az összhangot. Maga a sztori durva, meglepő és mindenképp egyedi.

2018.08.17 urbanistaa

Morbid és elvont film. Egysíkúnak tűnik a film, de valójában mély tartalmú, átvitt mondanivalóval. Érdemes megnézni. A befejezése is hoz fordulatot, meglepetést.

2018.12.25 Piszkos Fred Nézhetetlen

szar

Jó nagy sz@r ez a film, kár időt pocsékolni rá, 1000 olyan film van amit még nem láttál, de megérné. Ez nincs köztük.