Három nő

Se rokh

2018.09.15 erahurka

Hát nem egyszerű darab, szerintem itthon is meg fogom még nézni, hátha jobban átjön majd. A humora is egészen el lett találva, drámaibb, kicsit sem könnyed filmet vártam.

2018.09.14 marklar

Lenyűgözőnek tartom Jafar Panahi munkásságát. Aki ismeri a rendező sajátos helyzetét a hazájában, az tudja, hogy milyen kevés erőforrás áll a rendelkezésére, és mégis, valahogy mindig elő tud állni egy magával ragadó mozival, ami egyszerre szólít meg... Több

2018.09.13 achyles77

Panahi eddig legjobban talán a Három nő. Nagyon komoly mondanivaló, vérprofi kivitelezés, magával ragadó történet és alakítások, és egy kicsit elhibázott lezárás. Ha az nem lett volna, most adnám az öt csillagot, de ez így is egy nagyon nagyon erős négyes.

2018.07.07 kodin1

Általában nem vagyok oda az ilyen típusú filmekért, de erre most azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon ütősre sikeredett nálam. A sztori az egyszerre van finoman felvezetve, de mégis még órákig tud rajta kattogni az ember.

2018.07.01 panhnedy

Hm, hát engem most sikerült ezzel a filmmel elgondolkodtatniuk az alkotóknak. Eléggé mély téma, és szerintem nem elég egyszer megnézni. De mindenképpen érdemes beülni rá már egyszer is!