Time After Time (2017)

Time After Time

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

TomÁcs   2018. 04. 20.

Izgalmas alaptörténet egész ó szereposztásban. Kicsit történelmi kitekintés, izgalom és misztikus, bár az igazán nagy csavarok elmaradtak belőle. Érdemes adni neki egy esélyt.

indingo   2017. 05. 03.

Nekem nagyon tetszik a sorozat, sajnálom, hogy csak pár rész készült belőle. Kicsit szokatlan volt a Hasfelmetszőt egy időutazásos környezetbe rakni, de bejött.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Nem rossz sorozat, de sok helyen kicsit pontatlanok a készítők. Maga az ötlet tetszett ezért is kezdtem el nézni, de ha lenne második évad azt már kihagynám.

Lonka   2017. 07. 23.

Nagyon erős kezdés után erős mélyrepülés következett. A hasfelmetszős vonal tetszett, de utána ez a mindig van nálam egy kés, hogy kinyírjak valakit nekem már sok volt.

Greeta   2017. 12. 09.

Az alapötlet jó volt, tetszett és egy ideig magával is ragadott a sorozat. A romantikus szál sem zavart. Talán amikor bejött a múltról szól szál, az édesapával az már sok volt.

Nicole Ari Parker
William Popp