Time After Time

Time After Time

2018.04.20 TomÁcs

Izgalmas alaptörténet egész ó szereposztásban. Kicsit történelmi kitekintés, izgalom és misztikus, bár az igazán nagy csavarok elmaradtak belőle. Érdemes adni neki egy esélyt.

2017.05.03 indingo

Nekem nagyon tetszik a sorozat, sajnálom, hogy csak pár rész készült belőle. Kicsit szokatlan volt a Hasfelmetszőt egy időutazásos környezetbe rakni, de bejött.

2017.10.20 Bazzzsi

Nem rossz sorozat, de sok helyen kicsit pontatlanok a készítők. Maga az ötlet tetszett ezért is kezdtem el nézni, de ha lenne második évad azt már kihagynám.

2017.07.23 Lonka

Nagyon erős kezdés után erős mélyrepülés következett. A hasfelmetszős vonal tetszett, de utána ez a mindig van nálam egy kés, hogy kinyírjak valakit nekem már sok volt.

2017.12.09 Greeta

Az alapötlet jó volt, tetszett és egy ideig magával is ragadott a sorozat. A romantikus szál sem zavart. Talán amikor bejött a múltról szól szál, az édesapával az már sok volt.

2017.02.22 FunBoi

Szerintem sokkal jobb is lehetne ez az unalmas dialógusokon alapuló filmsorozat. Már csak ha abból idulok ki, hogy kinek a kalandjairól szól...

2017.01.07 MethMan

Hát, igen, a scifi sorozat az azért kicsit más műfaj, mint egy sitcom. Ezt szerintem sokszor nem tudatosítják a forgatókönyvírók.Mi nézők viszont érzékeljük a hegeket a történetben. A színészi játék némileg kompenzálja a hiányosságokat...