Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Több mint testőr (1992)

sabnock666   2020. 04. 08.

Ellentmondásokkal teli,kicsit gagyira hajazó romantikus thriller....Sajnos a kiváló énekes,a nemrégiben elhunyt Whitney Houston nem színésznő,és ez itt erősen látszik.Gyengécske produkció.Costner sem hiteles.

Artemisia   2017. 11. 19.

A szerelmi szál fele annyira sem volt romantikus, mint vártam, pedig romantikus klasszikusként van elkönyvelve a film. Whitney karakterével is túl lőttek a célon, oké , hogy ő egy vagány csaj, de azért attól mindenki eléggé megijedne, ha megtudná, hogy idegen járt a házában, és hogy még azután is olyan makacs legyen miután a szeme láttára megölték a testvérét teljességgel hiteltelen.Nem rossz film, de jó pár hiba van benne.

Deku   2017. 11. 20.

Egy igazán erős, szórakoztató és végtelenül izgalmas történetet kaptunk. Rohadtul eltalálták ezt a filmet. A film maga is tökéletes lett de emellett zenei ügyileg is oda tették magukat. Hangulata kiváló, szeretni való.

Norbi   2018. 07. 30.

Szépen kidolgozott film, ez biztos. Megható története, és bravúros színészi játéka már elég lenne egy jó filmhez, de ők még egy tökéletesen kidolgozott zenei oldalt is kialakítottak.

Milanman   2015. 04. 30.

A 90-es évek egyik "ronggyá játszott" filmje, ami bugyutasága és szájba rágó tempója ellenére rendelkezik egyfajta bájjal, ami miatt teljesen nem lehet leírni. Nem nagy szám, de szerethető.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Aranyos film. Kicsit lassú,de alapvetően élvezhető mozi. Jók a színészek és az egész hangulat.

adamkatka   2016. 08. 31.

Nagyon jó film, igazi klasszikusnak számít nálam, többször is láttam és nagyon megfogott. Érdemes legalább egyszer megnézni. Jól ötvözik a romantikát az akcióval és a drámai elemekkel. Nagyszerű befejezés.

Manfred   2016. 11. 23.

Klasszikus, időtálló dráma profi színészi alakítással. Romantikus, magával ragadó film, aminek jó a humora. Magával ragadó a sztori és romantikus kategóriában is elmegy.

kisssjanka   2018. 07. 07.

A Több mint testőr nálam abszolút klasszikusnak számít, bizonyos időközönként újra nézem és mindig élvezem. Szeretem Kevin Costnert és Whitney Houstont egyaránt.

luksa10   2015. 03. 21.

Erős közepes ez a film az én szememben. Jól van összerakva, a színészi játék sem teljesen elviselhetetlen, bár W.H. nem az igazi, be kell valljam, de a zene jó, és a sztori is, a romantikus szál sem túlságosan erőltetett, szóval minden megvan benne, amire egy elfogadható filmhez szükség van.

Hitman   2014. 12. 16.

Klasszikus film, a mai napig izgalmas, végig le tudja kötni az embert. A zenék annyira nem tetszettek, és Whitney Huston sem volt éppen a legjobb ebben a filmben, de hát amúgy is Kevin Costner miatt érdemes megnézni. Neki sem a legjobb filmje, de mondjuk az első öt között ott van.