MiAzAki   2015. 03. 10.

Hát, én nagyon sokat vártam a trailer alapján a filmtől. Valami elképesztően pörgősnek mutatkozott, de rá kellett döbbennem, hogy amit az előzetesben láttam...az maga a film. Ennyi az annyi. Sajnos nem nagyon tudta fenntartani a figyelmemet, eléggé kifulladt az egész koncepció a játékidő felére.

Bady   2014. 12. 02.

A sztori az valami elképesztően bugyutára sikeredett, pedig Trejo és Glover alakítása szerintem parádés. Van egy jó ritmusa a cselekménynek, de sajnos nagyobb a füstje mint a lángja úgy un block az egész koncepciónak. Az előző rész persze sokkal jobb volt. Ennek elkészítése már teljesen fölösleges volt.

Danny Glover