N/A
A kaszkadőr

A kaszkadőr

The Fall Guy

Colt Seavers (Ryan Gosling) egy öregedő, lecsúszott kaszkadőr, aki kétségbeesetten kapaszkodik az iparágban eltöltött sikeres éveibe. Most úgy tűnik, új esélyt kap, amikor visszahívják egy új filmes projekthez. Itt találkozik egy korábbi munkatársával (Aaron Taylor-Johnson), aki az évek során az… Több

Rendező: David Leitch
Író: Drew Pearce
Forgatókönyvíró: Glen A. Larson
Premier (HU): 2024.05.02.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

Ryan Gosling
Ryan Gosling

Emily Blunt saját elmondása szerint részben Greta Gerwigről mintázta a karakterét, és így magyarázta: "A melegség és a báj miatt, azt hiszem, van benne egy kis Greta".Szerző: csd

A film fejlesztése még 2010-ben kezdődött. Az évek során Tom Cruise, Keanu Reeves, Nicolas Cage, Jason Statham és Dwayne Johnson is szóba került Colt Seavers szerepére. Szerző: csd

Ryan Gosling egy alkalommal találkozott Steven Spielberggel, aki azt mondta neki, hogy imádja ezt a filmet. Gosling azt mondta: "Ami engem illet, már nem számít, mi történik. Steven Spielbergnek tetszett. Ez volt számomra egy minden idők legnagyobb pillanata. Nagyon izgatott vagyok, hogy az emberek megnézzék. Szerintem ez egy igazán különleges film."Szerző: csd

A film a The Fall Guy (1981) remake-je. Ebben Lee Majors játszotta Colt Seavers-t, egy hollywoodi kaszkadőrt, aki mellékállásban fejvadászként is dolgozik, amikor épp kevés a filmes munka.Szerző: csd

Az első David Leitch-film, amely nem tartalmaz vígjáték elemeket.Szerző: csd