Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

rbernadett   2015. 09. 11.

SPOILER!
Az öntörvényű fiú beleszeret a dögös tanárába, majd természetesen egy tragédia miatt eldobna mindent magától, amiért él, csak, mert önmagát vádolja valami miatt, amiről nem tehet. Ja és természetesen kell egy ellenség, aki először nem szimpatikus, majd azzá lesz. Mostanra már elég sok ilyen film van, akkor még nem volt, így a siker is garantált volt. Nem rossz ez még most sem, csak így utólag már nem annyira odavágós.

doroffee   2016. 02. 14.

Ez a film engem annyira nem fogott meg. Persze, izgalmas volt és érdekes, bár nekem kicsit szájbarágós volt a tanulság, meg az egész kicsit hatásvadász is volt.

nanita95   2017. 11. 01.

take my breath away... awagy ennek a filmnek csaka zenéjejó a többi meg egy plasztik műanyaghatású macsó romantika amit a pasik nem olyan kínos feszengések közt tudnak megnézni mint a tipik romantikus csöpögős filmeket.

Lord British   2015. 06. 19.

Van még olyan ember, aki nem látta ezt a klasszikust? Pörgős, látványos, és az idő csak szépít rajta, bármikor szívesen nosztalgiázok rajta egyet egy újranézéssel.

Bekmeli   2015. 03. 28.

Jó kis film, érzelmek és akció is van benne.
Pörgős cselekmény, nem uncsi.
Lassan 30 éves film, de ma is megállja a helyét.

A tervezett folytatást viszont nem nagyon fogok rohanni megnézni a moziba, nem látom értelmét, csak egy újabb bőrt akarnak lenyúzni egy régi nagy sikerről, teljesen feleslegesen.

8/10 több»

Cruise a filmel közismerté vált.

(Hetedik )

Val Kilmer eredetileg nem akart szerepelni a filmben.

(Hetedik )

Scott hatására választották be McGillist a filmbe.