A tó tükre (2013)

Top of the Lake

A tó tükre

sanyibacsi Nézhetetlen  2018. 07. 25.

Megnéztem a hat részes sorozatot. Vesztemre. Senkinek sem ajánlom, mert egy nagyon szerény alkotás! A filmben történnek dolgok, de mondjuk egy gyilkosságnak semmilyen következménye nincs, izgalom mentes, érthetetlen szituációk, és a vége is egy nagy semmi! Ez az első sorozat, de ha lenne is második, nagy ívben elkerülöm.

bart   2015. 12. 22.

Ez nem egy egyszerű krimi, hanem valami sokkal több annál. Barátom ajánlotta, mert rajongója vagyok a műfajnak, és azt kell mondanom, hogy ez minőség a javából. Komolyan mondom, szívesebben ülök le egy ilyen sorozat elé, mint a legtöbb mozifilmre. Ki ne hagyd!

jazzy   2015. 07. 31.

Nagyon okos, nagyon erős atmoszférával bíró noir, ami beleszegez a fotelbe. Nem számítottam rá, de instant helyet kapott nálam a top5-ben!

tamas84   2015. 05. 20.

Na ez nem semmi. Brutálisan jó sorozat, talán kicsit kevesen is tudnak róla, pedig nem érdemes kihagyni. Meglepő, energikus és mély, le a kalappal!

Lucy Lawless