rissa   2016. 08. 26.

Mit is mondjak?! Nem vagyok elragadtatva ettő a sorozattól, de nekem mégis inkább a tetszett kategóriába tartozik. Nem bántam, hogy nem pörögnek az események olyan gyorsan és hogy nem fröcsög mindenhonnan a vér vagy hogy a hullák nem köszönnek vissza a túloldalról. Nekem pont jó volt így ez a sorozat, ahogy volt.

KATE   2016. 07. 03.

Nagy csalódás volt a film, mert sem a színészi játék, sem a történet nem fogott meg. Kevésnek éreztem.

Wesleyvep   2016. 07. 01.

Remek sorozat, gratula a készítőknek! Jól kitalált, alaposan felépített sztori, nekem nagyon tetszett.

alien007   2016. 02. 29.

Rémesek a karakterek, szörnyen gyenge a szereposztás, a jelmezek csapnivalóak és a jeges izlandi szél sem süvít át az egyes epizódok között.

petresku   2015. 12. 05.

Bíztam benne, hogy látok egy jó kis krimisorozatot az északiaktól, de nem így lett. Csalódtam, mert a sorozat már-már unalmas és egyáltalán nem hátborzongató, mint azt reméltem.