Tőzsdecápák: A pénz nem alszik

Wall Street: Money Never Sleeps

2021.08.30 Gauss

Nem lenne ez rossz film, de a szereposztás sajnos rossz (Douglas kivételével). Nagyon nem ilyen filmbe való szereplőkkel csak egy átlagos mozi lehet. Douglas menti meg valahogy a filmet. Nyomába sem ér az "1. résznek".

2017.08.04 batukán

Szerintem is több mint 120 perc abszolút unalom. Durva ezt kimondani, de még durvább volt benne lenni. Hogy mit akart ezzel Stone elérni? Ez rejtély marad.

2017.08.20 penzesisti

A gazdagságról és pénzről szóló filmben minden a háttérbe szorul, semmi sem számít csak a vagyon. A szereplők rátermett karakterek, hiteles játékuk a film sikere.

2015.06.11 pindurcat

2 óra tömény unalom. Követhetetlenek a párbeszédek, és maga a nyelv erőltetett szakmaisága nevetséges. Nem az átlagnézönek készült a film, az biztos. Élvezhetetlen.

2016.12.17 film kedvelő

nem méltó az előzőhöz az első rész remek volt, de ez semmi lényegében egy tipikus amerika film, ahol az érzelem végül győz és mindenki boldog, ahol már nem a pénz, hanem a család aze első. unalmas és nem csattanó

2015.11.11 gihera81

Kicsit hosszú a film, kicsit lassan indul be, igazából csak az utolsó harmad az, ami tényleg lekötötte a figyelmemet. Nem tudom, mekkora kövezés jár ugyan ezért, de a pozitív meglepetések között tudom említeni Shia LaBeoufot, aki nagyszerűen hozza az... Több

2015.10.23 dubzsu

Tipikus Wall Street -i film, ami ezúttal sem okozott csalódást. Reálisan és izgalmasan mutatja be ezt a fajta egyedi és zárt világot, amiben senkit sem kímélnek.

2016.03.02 VérAlex

Oliver Stone ezúttal is nagyot alkotott. A színészek is nagyon jók voltak benne, egyedül talán Shia LaBeouf nem volt az igazi, de ő is jó úton van szerintem, hogy jó színész legyen.

2018.10.06 LadyN

Az első film nekem jobban tetszett, szerintem ebből a másodikból többet is kihozhattak volna. Ilyen általános "a pénz és a hatalom rossz" típusú filmre sikerült, miközben ezt már ezerszer láttuk.

2019.09.22 casual

A Tőzsdecápák c. film (direkt nem úgy írtam, hogy első rész) felülmúlhatatlan, ilyen szintű alkotásnak nem lenne szabad folytatást csinálni. A 2. a maga nemében tulajdonképpen egész jó, ebben is sok morális kérdés felvetődik, de, hogy magamat ismételjem, kár volt megcsinálni.