Kész katasztrófa

Trainwreck

Smoking Barrels
2015/08/10

Értékelés: 5.5/10
A Trainwreck egyébként minden baja ellenére sem rossz alkotás, de Apatow életművében biztosan a mezőny hátsó felében helyezkedik el. Több

Hetediksor.hu
2015/08/27

„Mi a kedvenc csapata? Az Orlando Bloom?”
Összességben Amy Schumer debütálása forgatókönyvíróként olyan, mintha már régi motoros lenne a szakmában, ezért is várjuk azt a közös projektet, amit Jennifer Lawrence-szel kezdett el, aki szintén egy nyilatkozata után kereste meg. Több

Vox.hu
2015/08/27

Értékelés: 8.5/10
Judd Apatow a kissé céltalan, de azért élvezhető dramedys kísérletei (40 és annyi, Ki nevet a végén) után visszatért a színtiszta vígjáték formulához, és ez sokkal jobban áll neki. Több

Filmtekercs.hu
2015/08/30

Régen mindenkivel lefeküdtem, de most már jól vagyok
Schumer nagyközönség előtti bemutatkozását nagy várakozás előzte meg, de a film végül egy újabb csalódással több: úgy néz ki, egyelőre még Amy Schumernek sem sikerült változtatni a formulákon. Több

24.hu
2015/08/31

Ha ez a vígjáték jövője, akkor inkább adjuk fel
Már azt sem értettem, miért dicsérik a kritikusok ezt a filmet, amikor ez annyi szinten rossz, hogy DiCaprio sem tudna elég mélyre menni hozzá, de az, hogy néhányan egyenesen feminista üzenetet látnak bele, végképp leolvaszt valamit az agyamban. Több

jerrycomovie
2019/05/15

Értékelés: 6.5/10
Trainwreck (2015)
A főszereplő Amy Schumer arcocskája leginkább egy félig magokkal feltöltött pocok pofijára hajaz, Barbie baba hajjal és szemmel, és Ted mackó enyhén konszolidáltabb gondolkodásával megtoldva. A film elején még irritált ez a férfiakat kihasználó sztereotípia, de a huszadik perctől annak ellenére, hogy azt hittem, utálni fogom, megkedveltem a csajszit. Nagyképű, arrogáns, füves kis buksza, ám bármi volt is eredetileg a koncepció a film eleji bejátszással és Amy monológjával, kalandjait érintően rá kellett jönnöm, hogy, ha találkoztam is a valóságban ilyen figurával, az vagy férfi volt, vagy... férfi volt. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!