Két szerető

Két szerető

Two Lovers
Videók

Sikertelen öngyilkossági kísérletet követett el a szerelmi csalódását követően Leonard. Jobb híján visszatér a szülői házba, hogy megpróbálja összeszedni magát, rendezni az életét. Hamarosan két nővel is találkozik. Egyikük Michelle, a gyönyörű, ám rejtélyes szomszédasszony, a másik pedig Sandra, egy üzletember lánya, aki szeretné megvásárolni a család vegytisztító vállalkozását. Leonard nemsokára válaszút elé kerül: a szívére vagy az eszére hallgasson. A vonzó Michelle-nek ugyanis önpusztító viszonya van egy férfival, míg Sandrát a családja is elfogadná.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2009.09.03.

2023.03.17 De Matt

Hát én mégis kit válasszak?

Nagyszerű film, amolyan „élet-szagú” történet. A főszereplőnek (Joaquin Phoenix) – aki éppenhogy csak összeszedte magát egy öngyilkossági kísérlet után – döntenie kell. Nagy dilemma előtt áll, de elég korán választania kell. Egyik oldalon ott van a fiatal, de kiszámíthatatlan szerető, a másik oldalon a bármikor elérhető, őszinte, megbízható személy. A film befejezése elgondolkodtató.

2021.10.10 dandelion1983

Nem az én filmem volt, pedig szeretem a lassú drámákat, de nekem ez nem volt elég mély. A szereplők viszont jól játszottak.

2015.05.05 ZeroHero

Szeretem az ilyen szomorkás hangulatú filmeket. Végig lekötött, nem untatott egy percig se. Tényleg életszagú. Az kell, akit nem kaphatsz meg. Ismerős a nagy koppanás, amikor már szinte biztos vagy benne, hogy összejön egy dolog (itt a szőke csajjal ... Több

2015.09.05 Quinlan

Nem volt nagy eresztés ezt el lehet róla mondani. Amolyan középszerű ha be kéne sorolnom valahova. Nem untam magam alatta túlzottan mégse volt olyan amilyennek kellett volna.