Utolsó megálló 174

Utolsó megálló 174

Última Parada 174
Videók

Sandro Rio de Janeiro szegénynegyedében nőtt fel. Tízéves volt, amikor a szeme láttára meggyilkolták az anyját. Ezután az utcagyerekek bandájához csapódott. Amikor a bandavezér összeütközésbe kerül a zsarukkal, a rendőrök válaszul utcagyerekek százait ölik meg a Candelaria-mészárlásban. Sandro a néhány túlélő között volt. Végül börtönbe kerül, ahol összebarátkozik Aléval. Miután együtt megszöknek, megpróbál tisztességes életet élni. Ám egy nap rájön, hogy a mennyasszonya megcsalja Aléval. Az elkeseredett Sandro eltérít egy városi buszt, a 174-es járatot. Igaz történet alapján.

Rendező: Bruno Barreto
Forgatókönyvíró: Bráulio Mantovani
Ország: Franciaország, Brazília
Premier (HU): 2009.12.20.

2017.10.10 despy

Nem találok szavakat, nekem egyszerűen nagyon bejött, az az érdekes benne, hogy még órák múltán is ott kattogott bennem az egész sztori. Nehezen szabadultam tőle. Így, aki szeretné, hogy egy kicsit is kockára tegyék a gondolkodásmódját, az feltétlenül nézze meg!

2015.09.05 s0ltau77

A karakterek miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt a már rég megszokott filmekhez képest. Tetszetős és izgalommal teli.

2016.03.27 Tchiva

Gyerekek, ez a film egyszerűen horzsol. Szégyen, hogy ennyire nem egy megtalálható alkotás, mert annyira szikár és kegyetlen történet, hogy szerintem ezt látnia kellene mindenkinek. Ez nem az a fajta rögvalóság, amit mutatni szeretne a film, hogy egy... Több

Mr. Robot
2015