Rendíthetetlen

Unbroken

2015.01.29 stiefelism

Nagyon szép film a maga nemében. Amikor megláttam, hogy Angelina neve kötődik a filmhez, rögtön elment tőle a kedvem, mert nem rajongok érte mint színésznőért, de rendezőként tényleg jó munkát végzett, le a kalappal.

2015.02.17 Vidal89

Remek film ez nem vitás, de szerintem sokkal több volt benne. A tengeri hánykolódásig nagyon erős film, utána számomra kicsit lejjebb ült. A főszereplő karaktere viszont nagyon tetszett.

2015.03.04 modora

Számomra kissé erős film volt, jó szereplőket választottak a filmhez. A cselekménye rendkívül izgalmas, szívesen megnézném még egyszer.

2015.02.17 dora298

Remek film! A könyv is valóban jó és igazán érdekes, hogy milyen jól bemutatja a film, hogy az ember igen is sok mindenre képes.

2015.02.22 wimate

Angelina Jolie rendezőként amit láttam jó filmeket hozott össze. Az előzetes alapján ez a film is megtetszett, néha ugyan kicsit szenvedősbe ment át, de végig leköti az ember figyelmét, és csak csodálattal nézhetjük egyes emberek miken mentek keresztül.

2015.02.13 Pipacska444

HAbár Angelina nem tartozik a kedvenceim közé teljesen meg voltam elégedve a rendezéssel. Kellőképpen fenntartotta az érdeklődésemet. Ajánlani tudom.

2015.02.09 FranCoHUN

Úgy látszik Jolie, a filmvilág másik oldalán megállja a helyét! Nekem nagyon tetszik a film, erős, megható, igazi filmélmény!

2015.02.09 Vampka

A film legpozitívabb része egyértelműen a színészi teljesítmény. Kevés szavakkal leírt párbeszéd hangzik el a filmben, minden mondatnak jelentősége van, de annál többet mesélnek a szemek, a gesztusok, a rendezői beállítások és a zene, és bár ez nagyo... Több