Rendíthetetlen

Unbroken

2023.11.24 Juki-onna

„Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák.” Ernest Hemingway

Ritkán születnek olyan emberek, akiket csodálunk az elszántságukért, a bátorságukért és a kitartásukért. Ők a bátrak és az igazak. A film igaz történet alapján készült, és köszönhetjük a forgatókönyvíróknak: Joel Coen, Ethan Coen, Richard LaGravenese... Teljes kritika

2017.05.02 indingo

Ha elhiszem a látottakat, akkor tetszett. Sok jelenet számomra már erőltetett volté s nem túl valóságos. Maga az alapsztori jó volt.

2017.07.25 Deku

Habár színész szinten nem volt hasonlítási alapom, hisz számomra ismeretlenek alakították, szerintem tök jó volt. Az ilyen filmeket nagyon tudom szeretni mert szerintem nincs jobb szórakozás mint amikor az ember hozzá jut egy ennyire kellemes kis darabhoz.

2015.05.13 rbernadett

Amennyiben a film túlzás nélkül mutatja a történteket, le a kalappal Louise Zamperini és a társai előtt. Az a megpróbáltatás, amin keresztül mentek inspirálóan hat azt gondolom nem csak a sportolókra de mindazokra, akik hajlamosak feladni. A szereplőválogatás nagyon jól sikerült és a rendezés is kifogástalan.

2019.05.08 dailyfilmsan

Egy inspiráló történelmi film, a háborúzó amerikai fiakról. Szeretem az ilyen jellegű filmeket és ez is elnyerte a tetszésem, mert a harc jelenetek jól átadják a helyet súlyosságát. A katonák lélektani leépülésének folyamata is megindító, ahogyan az... Több

2015.05.21 hsanya182

A film igaz történet alapján tökéletesen megjeleníti a belső erőt és kitartást ellentétben a gyengeséggel és erőszakossággal. Érdekfeszítő, izgamlas, tanulságos film, nagyon jól indul és 1,5órát odaszögez a képernyő elé, ezután kicsit lankad az inten... Több

2017.11.03 Bazzzsi

Számomra minden háborús film eléggé megrázó. Ezzel sem voltam máshogy, rengeteg erőszak van benne, könyörtelenség és igazságtalanság, de mégis ott van valahol a remény és a küzdés.

2018.04.24 TomÁcs

Borzasztóan erőszakos volt a film, ami gondolom eleve koncepció volt. Egy brutális világot mutat be, kiemelten egy szereplőre. Nem nézném meg újra, egyszer is elég volt.

2018.10.29 VvV

Angelina Jolie tudjuk, hogy szereti az ilyen történeteket. A film elég megrázó, csak erős idegzetűeknek ajánlott.

2016.02.19 Lonka

Nekem picit túlzás volt, amennyi verést kapott Zamperini, minimum agykárosodást kellett volna kapnia. A történek adva volt, de izgalmasabbra is meg lehetett volna csinálni.

2016.09.26 Greeta

Annyira nem jött be. Borzalmakat élt át a fickó az biztos, de nekem helyenként sok volt.

2015.05.02 Nathan03

Jól megírt forgatókönyv, azért lehet is rajta érezni, hogy Coen fivérek is részt vettek benne. És Angelina Jolie-nak is kijár a dicséret a jó rendezésért. Jó film volt, nekem tetszett.

2015.06.10 macskulare

Egész jó a film, tanulságos, reális! A végén pedig a történet valós folytatása mindent visz! Ennél jobb befejezést kitalálni sem lehetett volna. "Nem a bosszú visz előre, hanem a megbocsátás."

2015.10.07 AE1205SB

Sajnos ezzel a filmmel is úgy vagyok, mint a 12 év rabszolgaság-al. Nagyon nyomasztó, nagyon véres, és igyekszem elfelejteni hogy láttam. Ez persze nem a film hibája, nekem nem veszi be a gyomrom a túlzott erőszakot.