Rendíthetetlen

Unbroken

2016.02.10 norbi0102

Jól megírt forgatókönyv, azért lehet is rajta érezni, hogy Coen fivérek is részt vettek benne. És Angelina Jolie-nak is kijár a dicséret a jó rendezésért. Jó film volt, nekem tetszett.

2015.04.26 superxaba

Tipikusan az a történet, amiből az derül ki, hogy amikor az ember azt gondolja, hogy nem lehet rosszabb, akkor kiderül, hogy mégiscsak lehet. Kicsit Phillips kapitány, kicsit Az őrület határán kombináció.

2015.03.23 Adell89

Nagyon tetszett! Értékes mondanivalója van,nem találtam semmi hibát sem a rendezésben, sem a színészi játékban, a képek is nagyon jók,nekem úgy ahogy van nagyon bejött.

2015.07.14 prongs2001

Egy igazi klasszikus film, ami jobb, mint várná az ember. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek kiválóan szerepel.

2016.06.11 Mulds

Ritka unalmas lett. Elborzasztó ez a film. Az elejétől majdhogynem a végéig untatott. Azért annyi pozitív dolgot tudok mondani, hogy a végét kellően lezárták és ez itt ilyen esetben már igencsak nagy szó.

2016.06.10 Edeske

Moziban láttam és igazán jó élményt nyújtott. Összetett, elgondolkoztató, tanulságos film profi főszereplővel. Mély emberi érzéseket mutat be, végig leköti a néző figyelmét.

2015.10.16 Blindspot

Megfelelő lett a maga nemében. Fantasztikus gárdát választottak a karakterekhez, akik hűen hozzák azt a formát, ami kell ehhez a filmhez. Nekem nagyon tetszett és itt vitának helye nincs is.

2016.05.05 irodalmialkotas

Angelina Jolie ismét háborúba megy. Nekem tetszett!

2016.05.07 anita9215

Ez az alkotás szörnyen rossz lett. Végig csak lelohasztott már az első olyan húsz perctől kezdve annyira szétuntam magam, hogy majdhogynem elaludtam. Várhattam én a nagy áttörésre, nem érkezett. Csalódnom kellett.

2015.06.10 veszi.peter

Nekem nagyon tetszett a film, bár egy kicsit ódzkodva kezdtem el, tudván, hogy Angelina Jolie rendezte. Ennek ellenére engem beszippantott már az elejétől fogva a film. Durva látni, hogy mennyire kegyetlenek voltak, és hogy ez a Zamperini mennyire durván állta a sarat.

2016.08.25 beus1987

Eléggé felkavaró igaz történetet bemutató film. Többször nem nézném újra, de jó film.

2016.09.19 Vviktor

Jól összerakott, izgalmas és érdekes történelmi dráma profi szereposztással. Magával ragadó a cselekménye. Végig fenntartja az érdeklődést, izgalmat és fordulatok is vannak benne.

2015.03.18 idefix

Jolie ezúttal nem színészként, hanem rendezőként bizonyít. Az emberi erő és lélektani határait feszegeti. Lebilincselő film.

2015.03.29 goldfisy

Nagyon jó film. Hihetetlen hogy mennyi mindenre képes az ember, ha igazán akarja azt. Kitűnő rendezés és szereposztás, Angelina Jolie nagyon kellemes csalódást okozott. Ott a helye a kamerák mögött!