Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Belevaló papapótló (1989)

Uncle Buck

Jean Louisa Kelly

ZeroHero   2015. 05. 14.

Nagyon jó kis film. Előítéletekről, gonosz hétköznapi emberekről. S egyszerű, de jó emberről. Nem egy ütős történet, de van benne valami báj. Nagyon aranyos és szórakoztató. John Candy pedig minden vígjátékába hozott valami pluszt, amit csak ő tudott. Sajnálatos, hogy olyan fiatalon meghalt.

trinagl   2015. 03. 25.

Ó, hát én ezt a filmet annak idején mindig is szerettem, és még most is elfog egy kellemes nosztalgikus érzés, amikor megnézem. Szerintem egyszerűen megunhatatlan. Az a fajta családi vígjáték, amit bármikor elő lehet venni.

Tom   2015. 01. 06.

John Candy-t egyszerűen imádom ebben a filmben, zseniálisan alakít, és szerintem Macaulay Culkin is remek gyerekszínész volt, én ebben a filmben jobban is szeretem az ő karakterét, mint mondjuk a Reszkessetek betörőkben.

Tom Cruise, Dan Aykroyd, Steve Martin, Ally Sheedy és Ed O'Neill neve is felmerült Buck szerepére.

(Thibo84)

George Wendt neve is felmerült Buck bácsi szerepére.

(Thibo84)

Néhány későbbi VHS-kiadásról eltávolították a felnőtt családtagokat a borítókról, csak Macaulay Culkint és Gaby Hoffmannt hagyták az ajtó mögött, amin Buck kopogni készül, hogy a két népszerű gyermeksztárra helyezzék a hangsúlyt.

(Thibo84)

Michael Keatont, Steve Martint és az akkor még ismeretlen Tim Allent is szerették volna felkérni Buck bácsi szerepére.

(Thibo84)

Chevy Chase-t is fontolóra vették Buck bácsi szerepére.