Under the Banner of Heaven

Egy jámbor nyomozó hitét próbára teszik, amikor egy brutális gyilkosság ügyében nyomoz, amely látszólag összefügg egy tekintélyes utahi családnak a mormon fundamentalizmusba való belesodródásával és a kormánnyal szembeni… Több

Premier: 2022.04.28. | Disney+ (2022.07.27.)

Daisy Edgar-Jones
Daisy Edgar-Jones

2022.07.31 Lóri Ádámcsik

Az idei év egyik legjobb sorozata

Mély, megrázó, szép, lassú, érzelmes, vallásos... órákig lehetne sorolni a jelzőket a sorozattal kapcsolatban, de inkább nézd meg saját magad. Az utóbbi idők top kategóriás sorozata!

2022.04.29 dosty

Ez eddig egy nagyon jól sikerült, jól játszott, elfogulatlanul elmesélt, izgalmas és sötét történet a mormonok történelméből.

2022.04.30 despy

Szeretem ezt a műsort. Jó a színészi játék, jó a történet. Alig várom, hogy befejezzem. Imádtam a könyvet, így nagy reményeket fűztem a sorozathoz. Eddig nem okozott csalódást.

A sorozat Brenda Lafferty 1984-ben történt meggyilkolásán alapul. Szerző: Hupka Adrián

A sorozat Andrew Garfield és Sam Worthington második közös munkája a A fegyvertelen katona (2016) után. Szerző: Hupka Adrián

(2023. 06. 07.)
A kételynél nincs pusztítóbb
Az Under the Banner of Heaven kapcsán kulcsfontosságú, hogy a néző milyen elvárásokkal ül le a képernyő elé: az Andrew Garfield főszereplésével készült széria mozgóképes szociográfiaként kiváló, krimiként viszont hagy kívánnivalót maga után. Több