Üzlet bármi áron

Unfinished Business

2015.03.09 nemethgergo31

Unalmas film , egykét vicces jelenettel, de sajnos ezek nem mentik meg a bukástól, mert túl kevés van belőlük, és az egész nagyon lapos.

2015.03.14 LionScot

Vicces és szórakoztató, mint minden vígjáték! De többet is elvárhat az ember ilyen híres színészektől, bár ez nézőpont kérdése! Kicsit azért jobbra számította, de egyszer meg lehet nézni.

2015.03.13 tothtibor5

Nagy reményeket fűztem a filmhez. De nem azt kaptam amire számítottam. Sablonos és lapos sztori jellemzi , unalmas karakterekkel! Egy két ütős poént figyelembe véve , semmi megmosolyogtató nincs a filmben. Nálam ez a film csak 2/5öt érdemel.

2015.03.12 totheva4

Nem a legjobb vígjáték. Sajnos a sztori sablonos és kiszámíthtó. Az első perctől kezdve lehet tudni mi lesz a film vége. A párbeszédek sem lettek olyan jók, mint amire számítottam. Egy unalmas délután viszont egyszer meglehet nézni. 3/5

2015.03.31 feri921219

Vannak benne jó poénok de vannak benne kissé túlcsépeltek is. Tetszett is meg nem is . De egyszer megnézhető. 8/10

2015.03.19 Vanessa

Középszerű film, nem nagy alakítás. Egy-két poén kivételével erőltetett. A színészek alakítása sem túl extra. Jobbra számítottam. Jóindulattal egyszer nézhető.

2015.03.17 modora

Szuper szereplőválogatás, lebilincselő, humoros vígjátéknak találtam. Esti programnak kiváló !

2015.03.06 ifek

Nagyon vicces, megnevettető vígjáték, jók a színészek. Vince Vaughn személyes kedvencem, de a többi karakter is jó.

2015.07.28 ordas

Ken Scottot eddig sem az intelligens vígjátékairól ismerhettük első sorban, és ezen ezzel a filmjével sem változtatott. Persze megvannak a humoros pillanatok, de számomra az egész inkább olcsó szórakoztatásnak tűnik. Aki lemarad, nem veszít semmit.

2015.03.03 vani2001

számomra az egész inkább olcsó szórakoztatásnak tűnik. Aki lemarad, nem veszít semmit, én eléggé untam , hiába az komikus színészek, nem sokat tesznek hozzá az egészhez.